Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák miket...

Kisgyerekes anyukák miket főztök a héten?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 1. 12:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mult het: gyumileves, gulyasleves, grizesteszta, kis porit mentettem a levesbol, pizza, marharagu tesztaval hetvegere

Ez a het: maradt a ragubol, karfiolkremleves, husleves, rantott hus, cukkini, a husbol lesz egy tepsis gombas, tejszines, hetvegen bolognai

2020. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Eddig ami a héten volt: gyros, paradicsomleves, krumplis teszta...
2020. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Múlt héten ezek voltak: zöldborsó főzelék fasirozottal, gyümölcsleves, mézes-mustáros csirke, házi sült kolbász krumplipürével, paradicsomos húsgombóc, tárkonyos raguleves, túrógombóc. Hétfőn rizseshús volt, tegnap rántott karfiol, a maradék pörkölthöz ma főztem krumplifőzeléket, holnapra is az lesz, csak virslivel. Pénteken tonhalas gnocchi, vasárnap sült csirke. Szombatot még nem találtam ki.

Tervezek még mostanában spenótfőzeléket vagy spenótos tésztát, rakott zöldbabot (csak azt a gyerkőc nem eszi meg), mexikói csirkemellet, sargaborsó v. babfőzeléket füstölt hússal, paradicsomlevest, brokkoli krémlevest.

2020. ápr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában:zöldbab főzelék és krumplifőzelèk fasirttal,brokkolis csirke rizzsel,sült csirkecomb velesült krumplival és répával,indiai lencsefőzelék,tejfölös csirke főtt tésztàval,finomfőzelék halrudacskával,krumplistészta,rakott krumpli,sajttal-sonkával borított csirkemell bulgurral és párolt zöldséggel.
2020. ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hétfőn a hétvégéről maradt gulyás levest ettük. Tegnap öregtarhonya virslivel volt a kívánság, annak a maradékához ma Sütöttem palacsintát, amiből maradt vacsira is. Holnapra bolognait tervezek. A hétre még lebbencs leves van tervben, ha kiugrok boltba akkor veszek tésztát, ha nem gyúrok itthon hozzá. Amellé túrós pite lesz.
2020. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ma csirkemájpörkölt volt és rizs, ma pásztortarhonya és tojásleves. Előtte spagetti volt. Szoktam főzelékeket (kedvenc a paradicsomos káposzta és a krumplifőzelék). Hozzá csirkepörkölt vagy fasírt.

Sajnos a sült húst egyáltalán nem eszi meg a kislányom. (4 éves)

Nagy kedvenc a krumpli főtt hússal és meggyszósszal/paradicsom szósszal.

2020. ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hétvégén Bolognai volt.

Hétfő kedd paradicsomos húsgombóc +estére túrós rétes

Szerda carbonaras tészta

Csütörtök péntek currys csirke rizzsel

Hétvége még nem biztos, valószínűleg francia saláta sült panorozott csirkemell filevel + sütünk majd muffint

2020. ápr. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!