Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan, aki úgy érezte...

Van itt olyan, aki úgy érezte nem akarja újrakezdeni a babázást?

Figyelt kérdés

8 éves a fiunk. Nagyon élvezem, hogy ekkora. Én a babázást akkor is úgy éltem meg, hogy majdcsak nő. Aztán sokkal könnyebb lett, ahogy telt az idő.

Tudunk menni nyaralni sokkal hosszabb időre és sokkal messzebb, neki is vannak önállò kis programjai, most már iskolás is és amikor elkezdte sokkal értelmesebb is lett, olyan nagy fiús, tudunk vele is komolyabb programokat csinalálni és nélküle is.


Nem akarom újrakezdeni. 31 éves vagyok, a munkámat nagyon szeretem, és végre tudnám komolyabban végezni is a gyerektől. (Diploma után rögtön jött a gyerek.)

31 vagyok és újra előtérbe kerülhetnék én. Jó érzés, hogy ilyen fiatalon én már nem "belemegyek" a babázásba, hanem egy okos, 8 éves fiam van.


A párom szeretne még egy gyereket, mert mind a kettőnknek van testvére és tudjuk, hogy alapvetően egy testvér ajándék. De én nem akarom előről kezdeni. Más is érzett így? Mi lett vége, amikor ennyire nem értettetek egyet?



2020. ápr. 10. 10:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%
Hasonló a helyzet és hasonlóan érzek. Iga, nekem 3 és fél éves a fiam és 32 éves vagyok. Férjem akarna gyereket, én is tudom agyilag h egy tesvér kell, nekem is van kettő, de nem visz rá a lélek. Nem akarom újra kezdeni, én is örülök már egyre nagyobb, egyre könnyebb, kezdek előtérbe kerülni. Mindig arra jutok h nem, nem vállalom megegyszer. A férjem nem piszkál vele, de tudom h bántja. Nehéz ügy ez. Igazából valahogy vágynék még egy babára, de arra az egész hercehurcára mégegyszer nem. Ha te belül nem érzed 100% ban ne vágj bele, mert nem tesz makd boldoggá.
2020. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én a 8 év korkülönbség miatt nem vallalnam. Ők sosem lesznek olyan tesók mint mondjuk akik között 2-3-4ev van. A fiad hamarosan kamaszodni fogni, pont le fogja tojni a porbafingó kistesojat, sőt még talán néhány helyzetben ciki is lesz neki.. Egy csomó programot azért nem lehet majd megtenni mert a kicsi még kicsi, de a nagyod igényelne. Én emiatt látom ezt főként problemasnak.
2020. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nálunk a nagy becsúszott,utána 9 évvel jött a tervezett kistesó!

Szerettünk volna 3.at is,kb. 4 év elteltével,de épp költöztünk,bővítettünk .....stb.

Ez az időszak TELJESEN kimerített.

Be kellett látnom,hogy már nem bírnám.

Mindegyik lányom 1 éves volt,amikor újra dolgozni kezdtem "részidőben",sose voltam az az elülős fajta.

A másik meg hogy mindegyik rengeteget volt beteg piciként.

Az oké,hogy otthon vagyok nonstp 1-2-2,5évig,de utána még 2 éven keresztül dolgozzak megint csak tinglitangli módon,mert mi van ha beteg lesz......?

Bánom picit,de jobb így!

2020. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
9 éves lesz a lányom, én lassan 33, ugyanígy vagyok vele. Ugyan szeretem a babákat, piciket, de abszolút úgy vagyok vele, hogy de jó, hogy más viszi haza őket:-) Bár már elváltam, jóval előtte is úgy volt, hogy nem lesz második, nálunk mondjuk ebben egyetértés volt. Nem szabad belemenni, ha valamelyik fél nem akarja.
2020. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!