Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5éves kisfiúnak nagyon gáz...

2,5éves kisfiúnak nagyon gáz műanyag főzős játékot venni?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősnél játszott ilyennel, úgy megtetszett neki, gondoltam vennék itthonra neki, bele való élelmiszerekkel. Szerintetek nagyon rossz ötlet?
2020. ápr. 21. 20:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is! Nekünk is van konyhája meg minden. 2,5 éves
2020. ápr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 1 éves kora óta imád főzöcskézni a nagylányom babakonykájával. Szerintem jó ötlet, ha láttad is, hogy tetszik neki, akkor biztos nagyon fog örülni.
2020. ápr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A fiam kiskonyhát kapott karácsonyra. Imádja! Kiegészítőnek műanyag ételeket és tépőzáras vágható gyümiket, zöldségeket. Mivel rengeteget sütünk-főzünk mi is, így neki ez alap szerepjáték. Az apukája egyébként szakács. Ha babát kérne simán megvenném neki azt is. Nem azt kell nézni mivel játszik, hanem azt kell figyelni, hogy mit. Sőt az 1 évvel fiatalabb szintén kisfiú unokatestvére, ha átjön hozzánk első útja a kiskonyhába vezet. Ő is imádja. Egyébként is, ha bármit sütök mindig jön a kis fellépőjével, imádja szaglászni a gyümiket, zöldségeket, fűszereket is, segít szaggatni, szórni, amit kell.
2020. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!