Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Párom 6 éves lánya minden...

Párom 6 éves lánya minden reggel bemászik az ágyunkba, olyankor párom azonnal elfordul tőlem háttal és a lányát puszilgatja, öleli és simogatja. Nekem ez bántó. Szerintetek rendben van?

Figyelt kérdés
Páromon csak egy póló van alváskor ráadásul..alsó nadrág nincs. De szerinte egy 6 éves kislány még láthatja a férfi dolgát, mert még kicsi a gyerek.

2020. ápr. 27. 08:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%

Neked nem kellett volna gyerekes pasival kezdene ha nem bírod elviselni és féltékeny vagy a kislányára.


A pasid meg egyrészt beteg, másrészt gusztustalan. Sose tudtam megérteni sokan hogy képesek meztelenül aludni. Össze vagytok bújva este, esetleg van egy kis merevedése ettől, jön egy kis előváladék nincs rajta se gatya semmi, szépen belekeni a takaró a lepedőbe. Számomra gusztustalan. És ugyanez nőként. Egy kis folyás bármikor elofordulhat nem tudom elkepzelni hogy ez az embereket nem taszítja, számukra nem undorító hogy aztán abba fekszenek bele, még ha csak egy kis csepp is, de akkor is. És aztán a kislány is ebbe az ágyba megy hemperegni ráadásul közben az apja egy szál f*ban van.... Uram isten.

2020. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Bele kellene vonnia néha téged is a reggeli szeretgetésbe valami gesztussal, de hát ha arra nem képes hogy belássa hogy felvesz egy gatyát mert minden reggel jön menetrendszerűen a 6 éves lánya... Akkor sok mindent nem várhatsz tőle.
2020. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!