Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők! Mit reagalnatok, ha...

Szülők! Mit reagalnatok, ha eszre vennetek, hogy az ovodas koru gyermeketek “maszturbal”?

Figyelt kérdés

Aki meg nem tudja mit csinal, csak probalja felfedezni a testet.


En egesz kicsi koromban, talan 5-6 evesen lettem rajtakapva, hogy simogattam magam lent. A szuleim ebbol oriasi botranyt csinaltak, es nagyon reszletesen elmagyaraztak hogy ez bun es soha tobbet ne csinaljam. (nagyon melyen vallasosak, ok ezt elitelik, a szex csak hazastarsak kozott van es az onkielegites is ordogtol valo) Nyitva kellett hagynom az ajtomat, es idonkent beneztek es viccesen megjegyeztek, hogy csak megnezik azt csinalom e. Akkor meg nem nagyon ertettem miert rossz, de feltem, hogy ez tenyleg baj, furdes kozben is alig mertem oda erni, annyira hajtogattak, hogy nem szabad magamhoz nyulni.


Kesobb sikerult teljesen kiszakadnom a szektajukbol, viszont kellett egy eleg hosszu ido mielott 16 eves lettem, mig teljesen fel tudtam dolgozni a tortenteket es nagyjabol elfeljteni.


Most 20 eves vagyok, elkoltoztem mar otthonrol es szerencsere teljesen rendbe jott a nemi eletem, es mar nem szorongok a gondolattol, viszont a szuleimmel a mai napig nem beszelek errol, mert ugyis csak a “bibliai” valaszaikat szajkoznak. Pedig erdekelne, hogy miert igy alltak hozza a dolgokhoz? Nem gondoltak arra hogy ezzel kesobb problemaim lesznek? Telebeszelni egy kisgyermek fejet, hogy ha hozzaer magahoz akkor Isten nem szereti? Nekem akkor ennyi jott le a beszelgetesbol, es csak sirtam.


Erdekelne a velemenyetek, hogy ti hogy reagalnatok le, hogyha a kisgyereketeket ezen kapnatok?



2020. máj. 16. 23:26
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Nem, annak hogy ekezettel irok vagy anelkul, semmi koze nincsen a kerdeshez! Nem allitom at azert, mert neked ez nem tetszik, ha ezert te nem olvasod el amit irtam, akkor ne tedd, szived joga! Ennek mar egyaltalan semmi koze nincs az erintett temahoz, igy befejeztem a vitatkozast.


Legyen szep napod!

2020. máj. 27. 17:22
 22/22 anonim ***** válasza:
teljesen természetes,nem korhoz kötött,ha valaki már tudja élvezni
2020. okt. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!