Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerek mellett a ti ferjetek...

Gyerek mellett a ti ferjetek mennyit jar "kulon utakon"?

Figyelt kérdés
Itt most nem a megcsalasra gondolok, hanem, hogy mennyit jar el otthonrol privatban, vonul el otthon egyedul. Nem munka miatt, hanem a sajat hobbija, kedve, hobortjai miatt? A napi szinten tobb ora az normalis szerintetek?2-3-4?
2020. máj. 24. 08:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

Semennyit. Szereti a szabadidejét a feleségével és a gyerekével tölteni. Napi fél-1 órát játszik a számítógépen, de ha úgy alakul, hogy nem jut rá idő, akkor se problémázik.

Szerintem nem normális napi több óra. Munka után több órára még elmegy? Akkor kb csak aludni jár haza... Én nem egyedül vállaltam gyereket, hanem ketten vállaltuk, és szeretjük a családunkkal tölteni az időt mindketten

2020. máj. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Napi 8 órai mellett még pluszba minden nap napi 2-3-4 óra caak a saját hobbijára, kedvére? Nincs ezzel gond, HA az illető egyedül él. De ez már gyerek nélküli párkapcsolatba SEM fér bele. Nemhogy gyerekkel. Az illető ezek szerint csak és kizárólag saját magával foglalkozik, se a párjával, se a gyerekkel. És csak aludni haza.
2020. máj. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%

Napi szinten 2-3 órája nem nagyon van


Hetente kb 3-4 óra

De ebben benne van, hogy beadandót ír, tanul / iskolába jár

2020. máj. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

Kb. két hetente egyszer vagy elmegy egy haverral kólázni, autót szerelni, stb, vagy ők jönnek át hozzánk, és este kiülnek a teraszra beszélgetni. Ott mi ilyenkor nem zavarjuk őket.

Az esti fürdésre, fektetésre mindig itthon van, sose hagyná ki.

2020. máj. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
31%
Semennyit.
2020. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2 alkalommal elmegy futni reggel + kb 3 hetente elmegy focizni az apjával meg annak a barátaival. Ennyi. Ezenkívül a szabadidejét velünk tölti. Napi 2-3 óra nekem sem férbe bele, sőt még baba előtt sem fogadtam volna el, így meg aztán pláne.
2020. máj. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Heti egy kimenője van mindkettőnknek, akkor lehet este barátokkal találkozni meg ilyenek. Időigényes hobbink meg sosem volt.
2020. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%

Gondolom kicsi gyerekes helyzetre érted, mikor még otthon vagy vele. Akkoriban nekem is feltűnt, hogy ő mennyit van távol, de csak a bezártság érzés miatt (meg mert borzasztó sokat dolgozott). Focizni ment hetente egyszer. Alkalomszerűen néha máshova is, de nagyjából ennyi.

Idôvel könnyebb lesz, sokkal több ideje lesz mindkettőtöknek a saját hobbijára.

Ja, és az a normális, ami nektek az. Nálunk a napi 2 óra is azt jelentette volna az akkori munkája mellett, hogy kb 3 órát találkozunk, ebből 1 órát látja a gyerekét.

2020. máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%
Heti 3 nap 2-3 óra edzés, és előfordul heti-2 heti 1 motorozás, kb 2-3 óra az is. Semmi bajom ezzel.
2020. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
Semennyit. Fektetés után szokott tanulni, olvasni.
2020. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!