Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerek mellett a ti ferjetek...

Gyerek mellett a ti ferjetek mennyit jar "kulon utakon"?

Figyelt kérdés
Itt most nem a megcsalasra gondolok, hanem, hogy mennyit jar el otthonrol privatban, vonul el otthon egyedul. Nem munka miatt, hanem a sajat hobbija, kedve, hobortjai miatt? A napi szinten tobb ora az normalis szerintetek?2-3-4?
2020. máj. 24. 08:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%

Heti 1 este focizik a barátaival, az fix (de gond nélkül lemondja, ha valami van a gyerekekkel vagy velem), ezen kívül békeidőben 2-3 havonta egy koncert. Céges vacsi van kb havonta, de az nem kikapcs., kötelező.


Nekem heti rendszerességgel még nincs programom, de kicsit sűrűbben járok színházba (kb havi 1), illetve jövőre szeretnék levelezőn tanulni és megszerezni a harmadik diplomámat, ez félévente 5x2 nap lesz + vizsgák.

2020. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Hat este fektetes után megnez egy filmet vagy sorozat részt heti párszor és ennyi. Vagy néha barátokkal, tesojaval elmegy estére, de nem heti szinten.


Hétvégén is 1-2filmet megnez, vagy elmegy futni, autót szerelgeti mikor a baba alszik es nincs mas dolgunk.

2020. máj. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
29%

Az en ferjem heti 1x megy focizni, kb 2orat van el,

Utan sosem ul be sehova, jon haza.

Hetkoznap dolgozik, 9tol 6ig kb

Utana velunk van.

Hetvegen 1napot az udvart csinalja, de sokat kint vagyunk mi is.

Kutyakakit szed fuvet vag ontozi a viragokat, permetezi oket.

O ezt szereti csinalni.

Nem mondom,hogy nem lenne jo ha legalabb havi 1x 2napot lenne velunk, de nem jar kocsmazni csajozni.

Szuper ember

2020. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
1%
Szerencsére nincsenek olyan primitív hobbijai, mint pl. a foci.
2020. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
72%

Mi részben emiatt mentünk szét, sajnos. Eleve sokat járt el haverozni. Az elugrom egy órára ált úgy végződött, hogy éjfél körül jött haza heti 2-3x. Ugyanúgy élte az életét mint gyerek előtt. Akkor nekem belefért, mert feltaláltam magam én is, de mikor állandóan egyedül voltam a kicsivel besokalltam. Pedig ő szerette volna jobban kettőnk közül, hogy legyen gyerek, nagyon vágyott már rá.

Van egy ilyen nyári konyha szerűségünk, vagy inkább szoba-konyha. Ha itthon volt is legtöbbször oda vonult el nyugiban tvzni, ledőlni meg ilyenek és nem értette mi a baj ezzel. Mindig az volt, hogy ő dolgozik, ki kell pihennie magát.

Csakohogy miután én is vissza mentem dolgozni se változott a helyzet.

Érdekes módon, nekem nem járt az elvonulás, kikapcsolódás, csak neki.

Mindig mondta, hogy menjek én is, de ha mentem max havi 1x barátnőmmel kávézni, 1 óra múlva már hívott, hogy mikor megyek már haza (mikozben ő heti 3x elment vacsi után és késő este/éjszaka jött meg).

Ez annyira megmérgezte a dolgokat, hogy a gyerek 4 éves korára szétmentünk. Nem csak ezért, de kulcsszerepe volt abban, hogy eltávolodtunk.

2020. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem tudom, nálunk azért mind a ketten járunk el külön és együtt is . Elég változatos elfoglaltságaink vannak, szóval mi elég sokat nem vagyunk otthon. Nem fogom leìrni hogy melyikőnknek milyen hobbijai vannak, de neki pl olyan is van amihez másik városba, söt nemritkán másik országba kell mennie. Ilyenkor napokig egyedül vagyok a gyerekekkel. Van hogy vele megyünk, van hogy nem (ez attól is függ hogy jön-e velünk még egy felnőtt, tudunk-e addig programot szervezni magaunknak a gyerekekkel). Ez nyilván nem minden héten van de ahogy egyre jobb az idő, egyre gyakrabban. Nem fogok ezért rinyálni. Menjen nyugodtan! Sokat dolgozik, jár neki is a szabadidő igen, gyerekek nélkül haverokkal! Ő is így látja, így én is el tudok memni, akár heti 3x edzeni. Együtt is eljárunk, de ugye a kérdés a csak férj szabadidejéről szólt :) olvasva a korábbi kommenteket, nem leszek meglepődve a 0%-on, de nem is érdekel! Tudom, hogy szeret minket, szeret velünk lenni. De egy normális férfi legalább havi szinten vágyik arra, hogy kicsit ne csak a munka+gyerek,feleség kombót lássa. Max nem mondják/mondhatják el otthon.
2020. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
33%

Kicsit meglepődtem a válaszokot... Házasok vagyunk, 4 gyerekünk van, de még én magam is igénylem, hogy legyen napi szinten 1-2(-3) órám magamra, egyedül a gondolataimmal. Ez nem feltétlenül céltalan császkálást jelent, sokszor a férjem viszi el a gyerekeket, én pedig nyugiban olvasok, vagy pause nélkül nézem a kedvenc sorozataimat, vagy másfél óráig telefonálok a legjobb barátnőmmel.


A férjem egy energiabomba, ha nem mozog valamit, akkor még hajnal 1-kor is pörög. Ezért munka után vagy teniszezik, vagy úszik, vagy fut. Úgy gondolom, jár neki ennyi.

2020. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
38%

"De egy normális férfi legalább havi szinten vágyik arra, hogy kicsit ne csak a munka+gyerek,feleség kombót lássa. Max nem mondják/mondhatják el otthon."


Álljon már meg a menet! :)

Te elvárod, hogy más ne ítéljen negatívan, de te megítélhetsz negatívan?

Ha egyetérthetünk abban, hogy mindenkinek más a normális, akkor miért kell sarazni azt, akinek az a normális, ha nem jár el? :)

Nekünk pl: egy a hobbink a férjemmel és nem kell kidugni a lábunkat se hozzá. ;)

2020. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Igen, egyáltalán nem mindenki elmaszkalos, vagy vannak időigényes hobbijai, de aki igen, annak is kell kompromisszumokat hozni, hiszen nem a nő vállalta egyedül a gyereket h ő nonstop gyerekezzen, míg az uraság minden nap hobbizgat órákat.

Nyilván a heti pár óra nem probléma de a napi 3-4ugy h a feleséget zavarja, nem sárkányodas, hanem nagyon is érthető problema.

2020. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
39%

Mintha csak két véglet létezne, hogy csak otthon ül, vagy egész héten nem látod. A lényeg a középút, ha van igénye elmenni otthonról. Engem nem zavar ha heti 3 délután nincs itthon, mert ez eddig is így volt, a hobbijai nem itthonülősek. Ha már nagyobb lesz a babánk, több lesz úgyis a közös program, bicikli, stb.


(Az meg mekkora sznob lehet már, aki primitív hobbinak tartja a focit :D nem, nem a férjem focizik, én szeretem nő létemre. )

2020. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!