Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok erről? Kinek...

Mit gondoltok erről? Kinek adtok igazat?

Figyelt kérdés
[link]

2020. júl. 21. 20:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
*és nem kipihenten
2020. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem ősanyázná le, ha befogná a pofáját, és nem osztaná az észt, hogy csak a hüvelyi szülés/szoptatás/együtt alvás/hordozás a jó módszer.


Engem nem zavar, ha a négy fal között csinálja.

2020. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

Egyikbek sem


A nő hisztis nyagogó


Önigazolást keres...



A stílusa bicskanyitogatóan vinnyogó


Nálunk:

Nem alszom vele.. de hajnalban jön...

Nem lenne jó.. 4 hónapos az öccse

8 hónapos korában tudtam, hogy külön kell szoktatnom


Másra bízás: neha-néha anyukámra..de egyre gyakrabban.. mert szeretne menni.. nem mert én kérem

1,5 éves koráig 1-1 h-t csak


Cukormentes főzés.. netto baromság... pedig alig használok cukrot..nem főzök olyasmit.

Legtöbb alapanyag a kertből van, vagy a “jószágból” amit a nagyszülők nevelnek..

Ennél válogatottabb nem kell

2020. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a no total empatikusnak es joerzesunek erzi magat, bezzeg arra nem gondol hogy en 34 hetesen elszornyedve olvasom h kisparnaba harap meg ilyenek... Miert kell ilyeneket irni? Az ilyen osanyak miatt megy el a kedvem az egesztol... Es miattuk parazunk ra mindenre mi, elso gyerekesek... Nekem az a resz volt a legellenszenvesebb mikor a korhazi agyon uvoltve tepte ki az infuziot es 3! emeletet legyalogolt hogy lathassa a gyereket. Nalam mar ott eldolt hogy a csaj bolond es eroszakos. Total ugy kepzelem a gyerekkel a kapcsolatat mint az amerikai pszichoban az anya-fia viszonyt. Talan meg a szuzesseget is o fogja elvenni a fianak 🤣 apa addigra mar ugyse lesz kepben mer elmenekul 😅
2020. júl. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen lények miatt zárkózom el a kismamablogoktól meg fórumoktól többségében, és rettegek előre a játszótéri kötelező jópofizástól. Ha egy ilyenbe belefutok, lehet rögtön nyakon hányom, és az tiszta ciki.
2020. júl. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem ősanya, a bezzeganya sem illik rá teljesen.

Olyan dolgokat állít csodás tettnek, egyedülálló cselekedetnek, ami az anyák 90 % napi rutinnal csinál.

De emellett egy egyszerű mártír, aki mindent feláldoz az anyaság oltárán, azt is, amire semmi szükség.

Megértést vár, miközben süt az írásából, hogy cseppet sem empatikus. (Különösen a császár=kipihenten ébredni, miután kivették a gyereket gondolat a bicskanyitogató)

Önigazolást keres, megerősítést vár, de ilyen stílusban megírt szöveg után szerintem nem talál.

Egyébként kíváncsi lennék, hogy változott-e azóta, hiszen azóta eltelt több mint fél év.

2020. júl. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Császárral szültem, nem altattak ébren élvezhettem, hogy kiveszik a babám.2.5 éves koráig nem aludt normálisan éjszaka, 2 éves koráig mellre tettem ha igénye volt rá.Fozok minden nap.Nincs segitsegem,ha úgy van hetekig, hónapokig magam vagyok a gyerekkel.Senki nem ősanyazott le.Lehet azért mert senkinek se meselem úton útfélen hogy milyen jól csinálom 😂
2020. júl. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

15.

Van egy 6 és egy 10 éves fiam, lehet szerencsés vagyok, de nem találkoztam ilyennel, mondjuk nem is kerestem a társaságukat. Mondjuk rövidre is zárnám a dolgot és megkérdezném, hogy igazából mi is a baja.

2020. júl. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
15: na ezért nem járok játszótérre. Nincs igényem ostoba emberekre.
2020. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Hisztérikus nyafogás. Nem bírom az ilyet. Valószínűleg nem úgy lettek "támadói", hogy ő csak úgy békésen létezett és a sötétből ráugrottak. A frusztrált agresszió sikít a szövegből, nyilván a facebookon is ilyen stílusban osztotta a véleményét mindenkiről, aki nem "szerelmes" a gyerekébe, amit én tényleg beteg dolognak tartok, a szerelem egy szexualitással átitatott érzés, elég undorító a kisbabájával kapcsolatban egyáltalán felvetni ezt. Nem bírom az ilyen mártír vernyákolást, na. 30hkm
2020. júl. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!