Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Strandon szoktatok enni?...

Strandon szoktatok enni? Adtok enni ott a gyereketeknek? Félpanziós ellátással leszünk a balatonon. Mi a férjemmel kibírjuk, hogy nem eszünk. De a gyerekek?

Figyelt kérdés
Többször voltunk már egy egy napot a balcsin. Olyankor sokszor hallotuk, hogy "nem enni jöttünk" nem lehet a strandon enni. Ezeket mondták páran a gyereküknek.
2020. júl. 31. 09:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
46%
Mi nem veszünk a strandon kaját már évek óta, mert iszonyú rossz minőség. Akkor szoktam le, amikor zsinórban 3 alkalommal gyomorrontast kaptam a kajától. Gimis koromban meg még dolgoztam is strand büfében (megye székhely), és botrányos állapotok uralkodtak. Viszünk sushit, szendvicset, főtt kukoricát, innivalót. Képzeljétek el, hogy a főtt kukorica is napokig ázik abban a lében, sőt, volt hogy az előző évi főtt kukoricát lefagyasztották és következő nyáron értékesítették. Szörnyű, ráadásul ezért a hulladék kajáért iszonyú nagy összegeket kérnek el.
2020. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
59%
#11 ha csöves helyekre mész, akkor lehet, de mi nem olyan helyekre megyünk!
2020. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
86%

Mi mindig viszünk itthonról szendvicset, gyümölcsöt és innivalót. Fagyit, kását, palacsintát vagy vattacukrot szoktunk csak venni.

Maximum mielőtt jövünk haza és éhesek vagyunk akkor eszünk nehéz ételt (lángos, sültkrumpli).

2020. júl. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
37%

"Azért mondják sokan, hogy "nem enni jöttünk", mert drágának gondolják az árakat és nem akarnak annyit kifizetni."


Vagy azért, mert tényleg nem enni mennek, hanem csak pár órára pancsolni és utána uzsgyi haza. ;)

Nem mindenki megy egész napra. 10 és 15 óra között nem is egészséges kint aszalódni.

Nyilván ha étkezés időben kint vagyunk, akkor eszünk, nem éhezünk. Gyerekkel is így lesz (még kicsik, nem járunk strandra).

Annak nem vagyok a híve, hogy csak mert strand, enni-nassolni kell fürdőzés helyett. Főleg hogy általában szar minőség kapható.

2020. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
90%

Hát engem nem igazán érdekel, hogy a mellettünk lévő pléden vadidegenék esznek-e vagy sem.

Még felnőttként is megkívánom a strandos kaját, nemhogy egy gyerek.

Ha csak egy napra megyünk, akkor is eszünk ott. Ha nyaralunk mondjuk a Balatonon, ott saját nyaralóba szoktunk menni, reggel megreggelizünk ott, de utána napközben a strandon eszünk. Vannak egész jó menüs helyek is, akkor mégis normális kaját eszik az ember levessel meg másodikkal, de a tipikus kajàkat sem szoktuk kihagyni, mint hamburger, lángos, palacsinta, hotdog, fagyi, jégkrém. Vagy nekem ilyen a jegeskávé😁 Persze nem esünk túlzásokba, ésszerű keretek között, amit megkívánunk azt veszünk.

Inni és gyümölcsöt mindig viszünk magunkkal.

2020. júl. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy szoktunk enni. Szerencsère anyagilag nem megterhelő egy hèt nappal strandon illetve este étteremben ètkezès. Én nyaralàskor biztos, hogy nem főzök, nem azèrt megyek.
2020. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
79%

Persze, hogy eszünk. Régebben inkább hűtő taskabol hazait, mostanában már jellemzőbb a büfé. Annyira nem szoktak vészes árak lenni sehol, hogy azt ne bírnánk ki.


Mondjuk ha elmegy egy hét Balatoni nyaralás alatt +30e Ft ilyenre az sok lenne? Ennyi pénzből még le se tudnék autózni mondjuk Horvátországba.

Inkább megyünk közelre nyaralni olcsón, de nem érdekel mennyibe kerül a kaja AZON AZ EGY HÉT nyaraláson vagy a néhány egy napos strandoláson.


Viszont a mindennapokban otthon főzünk, 99%-ban otthonról viszem a munkahelyemre az ebédet és jól meggondoljuk mire költünk.

2020. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
88%
Jaa és igen, nyaraláson nem vagyok hajlandó főzni. Hétből legalább 6 napot főzök. Ha elmegyünk nyaralni, biztos, hogy nem azzal töltöm az időm ott is, hogy főzőcskézzek.
2020. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk van nyaralónk a Balcsin, a parttól nem messze, így soha nem ettünk semmit a parton gyerekkoromban, felesleges volt, eszembe se jutott. Kimentünk pancsolni 1-2 órát , majd haza enni, anyum mindig főzött. Felnőtt fejjel már időnként eszünk ott, de csak ha éhesek vagyunk és nem főztünk a párommal. Gyerekeknek se jut eszébe enni, tudják hogy van otthon.
2020. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
56%
Nem, nem a csöves helyekről beszélek, 12-es. Budapest legnagyobb és legjobb strandjaitól elkezdve (Palatinus, Aquaworld, stb.) a debreceni Aquaticumon át a mogyoródi Aquaparkig és a balatoni büfékig ugyanazt a gagyi, gyorsfagyasztott, agyon használt olajos minőséget kaptuk. A frissesség szintén hagy kívánnivalót maga után, pl. a lángosra szánt sajt, tejföl 35 fokban hűtés nélkül van kint a pulton. A Balatonnál ez tök hétköznapi jelenség. Ha lenne normális éttermi minőség, nem sajnálnék napi 10-20 ezer forintot a jó minőségű alapanyagokból elkészített ételekre. Csak sajnos nem találkoztam még ilyennel. Ha esetleg tudsz ajánlani olyan standot, ahol valóban jó ételeket lehet enni, írd meg légyszi, mert akkor szívesen ellátogatunk oda. 11-es voltam.
2020. júl. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!