Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Strandon szoktatok enni?...

Strandon szoktatok enni? Adtok enni ott a gyereketeknek? Félpanziós ellátással leszünk a balatonon. Mi a férjemmel kibírjuk, hogy nem eszünk. De a gyerekek?

Figyelt kérdés
Többször voltunk már egy egy napot a balcsin. Olyankor sokszor hallotuk, hogy "nem enni jöttünk" nem lehet a strandon enni. Ezeket mondták páran a gyereküknek.
2020. júl. 31. 09:29
1 2 3 4
 31/31 Doros ***** válasza:
100%

Én annak idején úgy oldottam meg a strandon evést (egyedül két kislánnyal), hogy vittem egy csomó kiflit - egy kézben elfér, kevéssé morzsálódik. Ehhez vittem tubusos sajtot, akkor simán lehetett kapni, és a lányok szerették. Ebből lehetett nyomogatni a kiflire. És nyár lévén, volt hozzá zöldpaprika.

A tubusos sajt a napon sem romlott meg napközben, a tubust visszacsukva.- Hát mindebből nem tudom, mi valósítható meg, ez volt az a fajta étel, ami után nem lettek nyakig maszatosak a lányok és aránylag tűrhető táplálék is volt.

A lényeg, hogy mindenképpen adnék nekik enni valamit. Van, aki nem enni megy, de más sem a szemét kopogtatni jár a strandra.

Az egyetemekre sem enni járnak a diákok, mégis vannak büfék. Micsoda buta szöveg ez a "nem enni jöttünk". Pláne hogy a kisebb gyerekek a strandon egész nap mozognak, még koplaljanak is?

2020. aug. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!