Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerek mellett hogy oldják...

Gyerek mellett hogy oldják meg a dolgokat ?

Figyelt kérdés

Vagy a ház szalad vagy a gyerekkel nem törődöm eléggé Vagy kaja nincs. Ugye a munkahelyen töltött ido és az utazás fix onnan is gyakran még beszélnek de már pattanok fel mert a suliba menni kell a gyerekért és nem tehetem meg,hogy otthagyom mert kiállítanak az ajtó elé.

Az apja még később végez mint én nemtud segíteni Nah meg maszek azaz vállalkozónál van,néha több a munka néha kevesebb.

Régen Nemtudom hogy bírták hogy főztek is mostak is ( nem automatával ) gyerekertt is mentek időbe és dolgoztak is.Persze voltak Htb-k de pl már nagyim is dolgozott mint bolti eladó,másik nagyim meg gyàrban mint csomagoló.Mar őket Nemtudom megkerdezni sajnos.

Pedig sokat gondolok erre,hogy mit ronthatok el vagy honnan Csipjek le időt


2020. aug. 4. 15:24
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Azt már nem is írom,hogy szerencsére mi lakásban élünk nem kertes házban legalább azzal nincsen plusz munka.
2020. aug. 4. 15:25
 2/37 anonim ***** válasza:
88%
Régen a többség viszonylag közel lakott a munkahelyéhez, az iskola, óvoda is gyakran gyalog távra volt. Nem volt ritka, hogy ovis gyerek egyedül menjen haza, vagy tesoval. Anya kezéből legkésőbb általában 16 órakor kiesett a munka. Nem kicsínyítem az ő érdemüket, mert nekik ugye más kihívások voltak-pl mosás meg ilyenek, de ne hasonlítsd a mai világot a régihez.
2020. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
2%
Hajnalban. 2-3 körül kelsz, és beosztod, minden napra kitűzöl magadnak egy helységet, azt totál megcsinálod. Egy rendet könnyebb rendben tartani mint egy káoszból rendet csinálni. Ha éjjeli bagolyka vagy akkor meg este-mikor haza jön a férjed, és hajnalig tolod. 1 hónapig ki lehet bírni a 2-3 óra alvást-semmi bajod nem lesz tőle. Utána 1 teljes napot pihensz..
2020. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
0%
Minek vallalsz ha nen birod. 😀
2020. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
94%
Kettes vagyok, amúgy ki az elvárásod? Az emberek többsége nem lakik múzeumba. Amire van idő megcsinálja a többit meg max hétvégén vagy nem. Senki akit ismerek és dolgozik nem főz minden nap. Mindenki ebédel a munkahelyen, suliban aztan este esznek hideget. Szerintem nálad valami el van csúszva az elvárásokkal.
2020. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

3

2-3 óra alvással felborulnék,csináltam fősuli alatt de nem bírtam pedig akkor fiatalabb voltam.

Még a rend a legkevesebb mert nem vagyok rendmanias de főtt étel mindig kellene, mindig van valami intéznivaló ,bevásárolnivaló.


Tanulni is kell ugye és ha nem ülök ott mellette akkor nem csinálja nem megy anyaaa ...Nemtudom kiabálja.



Persze énsem kisebbítem a régiek dolgait sőt csodálom,mivel forgótárcsát géppel a mosás egy nap volt...például.

2020. aug. 4. 15:33
 7/37 A kérdező kommentje:

5

Nemtudom munkahelyen enni sem én sem a párom. A gyerek eszik a suliban de enyhén szólva nem jó a kaja mindig éhesen jön haza.

Tanulunk főzök és már este is van.

Ha esetleg inteznivalo van akkor Mèg később érünk haza akkor aztán borul ezis.

2020. aug. 4. 15:35
 8/37 anonim ***** válasza:
20%
Az akarat és a szükség mindenre megoldást kínál.
2020. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
90%

Én is átestem ezen a kérdésen nemrég, bennem is felmerült ez és én azt a választ találtam, hogy egy csomóan pl nem 8 órában dolgoztak/dolgoznak. Anyósom is otthon volt a két gyerekkel a legkisebb 3 éves koráig, aztán 6 órában dolgozott és közel volt a munkahelye.

A bölcsi, ahova járt a fiam, ott is 70% arányban 4-6 órás anyukák voltak.

2020. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
13%
Nem akarásnak nyögés a vége.
2020. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!