Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kéne kímeletesen a 7...

Hogyan kéne kímeletesen a 7 éves fiam tudtára adni, hogy engem marhára nem érdekel mit játszott az anyja új csávójával meg az új "kistesójával"?

Figyelt kérdés

2020. aug. 10. 09:18
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
96%

Sehogy

Ha ezt megteszed később mást sem oszt meg veled


Hidd el, ha veled jól érzi magát otthon ugyanúgy a veled való élményeit meséli majd

2020. aug. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
94%

Sehogy!

Igenis hallgasd meg, max nem teszel fel utána kérdéseket, hogy folytassa ezt a témát.

A gyerekednek ők is a család részei, nem csak te (és a /majdani/ párod + esetleg a közös gyereketek)!

2020. aug. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
De engem rohadtul nem érdekel mit csinál az exem új bikája, meg a porontyuk. Ha mesél a barátairól, nagyszülőkről, suliról, akármiről azt szivesen hallgatom és érdekel, de ez valahogy nem.
2020. aug. 10. 09:35
 4/44 anonim ***** válasza:
94%
Legyél csak nyugodtan olyan, mint az én biológiai apám. Nem is tartom már vele a kapcsolatot.
2020. aug. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
93%

Sehogy.

Ha lesz partnered és vele új gyereked, akkor az majd a tehened meg a porontyod lesz? Ritka bunkó vagy....

2020. aug. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Utálom őket, nincs mit fényezni rajta.
2020. aug. 10. 09:39
 7/44 anonim ***** válasza:
98%

Csóró kisgyerek...

Jó önző apa vagy sztem!

Tudod a gyereket KÜLÖN kell kezelni az exedtől!

Ő az anyja és az is marad sajnos v nem sajnos...de ez van.

Szerintem ne kúrd el a gyerekeddel való eddigi jó kapcsolatodat, "csak mert a poronty meg az ex nem érdekel"!!!

2020. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
98%

-Apu, tegnap ezt meg azt játszottam a Micikevel meg a Janival.

-Értem Pistike. Mit szeretnél velem ma játszani?


Max ennyi. De bizony elszurod a kapcsolatodat vele, ha ennél többet mondasz

2020. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, hogy hogy mondjak többet anélkül , hogy "elszúrnám a kapcsolatot". Amúgy meg szerintem a fiam is utálja őket csak az anyja beleneveli hogy milyen cuki a "kistesó".
2020. aug. 10. 09:55
 10/44 anonim ***** válasza:
93%
Gyerekesebb vagy, mint egy 7 éves. Ő nem utálja őket, érted? Vágj hozzá jó képet és hallgasd végig! Én se nagyon szeretem anyósékat, mégis minden sztorit szívesen meghallgatok, sőt, a lányomnak ők a nagyszülei, örülök ha jóban vannak, a fiadnak pedig a volt feleséged az anyja, a kicsi pedig a testvére. Te mit szólnál ha anyáddal és a testvéreddel nem lehetnél jóban és el se mesélhetnéd, hogy mit csináltál velük?
2020. aug. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!