Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kéne kímeletesen a 7...

Hogyan kéne kímeletesen a 7 éves fiam tudtára adni, hogy engem marhára nem érdekel mit játszott az anyja új csávójával meg az új "kistesójával"?

Figyelt kérdés

2020. aug. 10. 09:18
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
85%
Fülig szerelmes a volt feleségébe. Lesüt az írásról a düh a csalódás és a bánat.
2020. aug. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Nem, én utálom a volt feleségemet. És igen, fenntartom hogy aki más gyerekét neveli az egy marha. Ha nekem lesz új párom nem fogja tudni nevelni a fiam, mivel heti 1szer lehet nálam, úgyhogy itt bukott is az elmélet.
2020. aug. 10. 10:29
 23/44 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem jobban jár az a csóri gyerek, ha hetente egyszer sem viszed el magadhoz...
2020. aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
93%
A stílusodról ítélve nem csoda hogy elhagyott az asszonyka. Ilyen paraszt mellett még heti 1x se maradnak meg a nők.
2020. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
96%

"A fiamnak én vagyok az apja. Annak a kis kölyöknek meg nem. Vagyis nem testvére a fiamnak. Esetleg féltestvére, de azt a megnevezést se szeretem."


Nem te döntöd el, hogy kinek ki a testvére. Nekem is van olyan tesóm, aki más apától van, de ugyanúgy tekintek rá, mint arra, akivel az apánk közös. Mi is egy háztartásban nőttünk fel, mint a fiad és a másik gyerek. Ha valamelyik szülőjük közös, akkor igenis testvérek. Ha tetszik, ha nem.



" Mondjuk te is jó hülye vagy, hogy más gyerekét neveled, én biztos nem nevelném senkiét."


Nem hülye az ilyen, hanem gondoskodó és elfogadó. A kislábujjának körme többet ér azoknál, akik őt lehülyézik.


A mostohaapánk egyikünknek sem az apja biológiailag, mégis ő az egyik legjobb apa, akivel valaha találkoztam. Őt tekintem apámnak, nem az igazit. És nemcsak én.



Egyébként meg az irományaid alapján mem is csodálom, hogy az exed másik férfival él. A kutyának nem kéne ilyen óvodás szinten lévő agresszív férfi.

2020. aug. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
95%

Jesszus. Most sírjak vagy nevessek. Nem az a lényeg mit mesél a gyerek, hanem hogy meghallgatom. Ez a téma nem rólad szól. Senkit nem érdekel, hogy te miről akarsz beszélni. Mivel ő a gyerek és elvileg te meg felnőtt. A gyerek érdeke az, hogy meghallgassa az anyja, apja.

Ha nem akarod elszúrni vele és azt a maradandó érzést kelteni benne, hogy apámat nem érdekli mi történt velem akkor nyugodjál le a p***ba.

2020. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
26-oska, a saját gyerekeddel legyél elfogadó és gondoskodó, ne máséval mert ki fognak használni:D
2020. aug. 10. 10:54
 28/44 anonim ***** válasza:
93%

Fuu teljesen abnormális vagy!

Nyugodj le, vagy keress egy pszichológust vagy valamit...

De a gyerekedet így csak elmarod magad mellől még azon a heti 1 napon is!

És köszönöm, de teljesen jól meg vagyunk egy CSALÁDKÉNT a nevelt fiammal meg az apjával!

Lehet a te fiad is jobban jár(t) a nevelőapjaval, mint veled, kedves kérdező!

Sajnállak!

2020. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
90%
Na meddig akarjátok etetni még a trollt? Szerintem már eleget evett.
2020. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
90%
A gyereknek ez újdonság, tesója lett ha nem is vérszerinti. Lett egy új pótapukája, új környezet stb.. ezért mesél mert ezt ő újdonságnak éli meg. Idővel elmúlik ez, de te ha most ezt a stílust adod elő neki, akkor lehet téged utál meg mert téged nem érdekel ő mit játszott.
2020. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!