Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kéne kímeletesen a 7...

Hogyan kéne kímeletesen a 7 éves fiam tudtára adni, hogy engem marhára nem érdekel mit játszott az anyja új csávójával meg az új "kistesójával"?

Figyelt kérdés

2020. aug. 10. 09:18
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

Kivel él a gyerek?

Veled v velük?

2020. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
A fiamnak én vagyok az apja. Annak a kis kölyöknek meg nem. Vagyis nem testvére a fiamnak. Esetleg féltestvére, de azt a megnevezést se szeretem.
2020. aug. 10. 10:02
 13/44 anonim ***** válasza:
92%
Én nem akarom elhinni, hogy ezt a kérdést egy felnőtt fèrfi tette fel...
2020. aug. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Miért egy felnőtt férdinek mindenhez jóképet kell vágnia?
2020. aug. 10. 10:05
 15/44 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek, hihetetlen, hogy felnőtt férfi vagy. Óvodás gyerekek szoktak ilyen szinten lenni. Az ilyen apáknak láthatást se kellene biztosítani, csak tönkrevágod szegény gyereket.
2020. aug. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
94%
Én is ilyen helyzetben vagyok, ráadásul nálunk a testvér még féltestvér se. De a gyereked érdekeit nézd, ne azt, hogy neked mi esik rosszul. Neki az az érdeke, hogy jóban legyen az anyjával. Keress magadnak párt és jobb kedved lesz.
2020. aug. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj, nem csak nők kaphatják...

Mi a vőlegényemmel közösen neveljük az ő fiát aki szintén 7 éves. Az anyja egy kva szintén, de ez egy dolog. Ott is van új "bika" meg "poronty". De amikor ott van a gyerek náluk, akkor jól érzi magát és neki ő is a (fél)testvére, szereti! Ahogy az anyját is!

Mi nyilván nem ugrálunk örömünkben, mikor ott van vagy mesél itthon, hogy hejj de jó volt ez meg az.

De baszki meg kell hallgatni, mert ezzel is támogatod a fiad, hogy figyelsz rá.

Nekünk is rossz , hidd el!

De azt az 5 v max 10 percet kibírjuk.

Az anyja nálunk havi 1x egy órát van vele...nem kommentálom! (Sztem nem anya, mert kb leszarja h mi van vele)

Plusz ő még csak gyerek, ne legyél pötcs vele, hogy megkéred, ne beszéljen róluk. Hidd el másképp fogja érezni ezt a kérésedet, mint amit te gondolsz!

Nem tudom, hogy van e párod, de ha van akkor menjetek együtt programozni a fiaddal, legyenek új közös élményeitek. És ami fontos ne szapuld az anyját v a másik faszit! A gyerek nem hülye csak gyerek, és mindent megérez!

2020. aug. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
92%
Még mindig szerelmes vagy a volt feleségedbe ugye?
2020. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
96%

Tehát...visszafordítva a dolgot...

Neked se legyen párod sose, mert van egy fiad??

Nyilván találkoznának , mikor veled van a gyerek. Nyilván rá kéne, hogy szóljon ő is, ha olyat csinál a fiad (pl szemtelen v durva v nem csinal vmit stb)...

Ergo a te párod is valamilyen szinten el kéne, hogy fogadja a TE gyerekedet, ha szeret téged!

Gondolkozz kicsit , mint felelősségteljes szülő és mint férfi akinek szüksége van egy normális párkapcsolatra.

2020. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
92%

Remélem, Kérdező, hogy csak egy troll vagy.

Nagyon sokan nevelik más gyerekét.

Ha versenyezni akarsz az új családdal legyél vonzóbb a gyerekednek. Ha nem lehet veled őszinte, menekülni fog tőled.

2020. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!