Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tesó vállalás mennyire fontos?

Kicsibarany kérdése:

Tesó vállalás mennyire fontos?

Figyelt kérdés

Van már egy lányom, és dilemmában vagyunk, hogy legyen-e testvére vagy nem. Így is nehéz vele, valószínűleg elrontottuk, nem hagy semmi életet nekünk. Az állandó féltékenykedés nem lesz rá rossz hatással hosszú távon? Illetve, akinek itt van kisebb testvére, hogy élte ezt meg? Én egyke vagyok, gyerekkoromban örültem volna játszótársnak, de felnőttként már nem hiányzik.

Most csak a gyerek szempontjából vagyok kíváncsi a véleményekre.



2020. szept. 17. 14:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
61%
Egy gyerekünk van, aki 10 éves lesz. Nem akartunk és nem is akarunk többet. Ez a mi döntésünk. Nekem nem jó a kapcsolatom a testvéreimmel, jobban számíthatok 1-2 igaz barátomra, mint a saját testvéreimre. A barátokat pedig én válogathatom meg, a családot meg nem válogathatjuk meg. Csak azért, hogy testvére legyen a meglévő gyereknek, biztos nem szülnék. Ha akarnék több gyereket, akkor több gyerekem lenne, így lenne testvére a gyerekemnek. Amúgy teli van nálunk az utca gyerekekkel, tehát nincs játékban, gyerektársaságban hiánya a gyerekünknek.
2020. szept. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%

Most őszintén,ha egyel nem bírsz ,miért gondolkozol másodikon ?

Nem rosszindulatból kérdezem,hanem komolyan. Csak még sokkal nehezebb lenne ,és közel sem biztos,hogy pozitív irányba fogja befolyásolni a nagyobbikat .

2020. szept. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%
Tegyél neki egy szívességet, és ne legyen testvére.
2020. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!