Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet feldolgozni hha...

Hogyan lehet feldolgozni hha elvesziti vki a gyermeket?

Figyelt kérdés
Nem magzatra gondolok most, persze az is rettenetes lehet de gondolj bele, mikor mar tobbevnyi emleked van meg mar eszedbe jut helyekrol, etelekrol mindenrol...

2020. szept. 25. 22:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy
2020. szept. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy, max. megszokni.
2020. szept. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

A testvérem 6 éves volt amikor valamilyen fertőzés a vérében elvitte. Nem ismertem. Anyukám reggel bevitte az ügyeletre mert szilvalé szerűt pisilt. Másnapra tele volt lila foltokkal és sárga volt a szemfehérje. 1 hónapig volt a Heim Pál-ban az intenzíven amikor meghalt. Meg sem látogathatták.

Összetört, elkezdett cigizni. Az akkor 2 éves nővérem volt aki a földön tartotta.

Aztán teltek az évek, megszülettem én.

Már könnyen beszél róla, de azért amikor szülinapja van és kimegyünk a temetőbe gyertyát gyújtani látom rajta, ha nem lennénk itt a fiammal akkor sírna. Próbálja tartani magát.

Borzalmas lehet.

2020. szept. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Bátyám 15 évesen halt meg. Egyik hétről a másikra. Anyukám a spiritualitásba menekült, de évekig nyugtatón, és altatón élt.
2020. szept. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Nehezen, de muszáj. Sajnos. Az élet nem áll meg. 2 gyerekem van az angyalok között és nemrég múltam 30.
2020. szept. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Az egyik ismerősömnek a 18 éves lánya halt meg nem túl régen, az egyetlen gyerekük volt. Túl lehet élni, de nagyon nehéz, ez biztos. Elképzelni sem tudom milyen érzés lehet, borzalmas.
2020. szept. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Fiam 5 hetesen halt meg. Tavaly töretent nehéz nagyon a mai napig. Sőt, sosem lesz könnyű mindig itt lesz a fajdalom

De mára elfogadtam hogy jobb neki ott fent. (súlyos betegen született, nehéz élete lett volna nagyon) fáj nagyon, és fájni is fog. Sajnos akkor alkoholhoz nyúltam (inkább ez mintsem az orvos által eloirt napi 3x1mgos xanax, frontin) aztán letettem. Sokszor indultam volna érte hogy el, és jólvan.. De sajnos mindig a temetobe vezetett az utam💔

2020. szept. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Én már akkor el kezdek sírni ha csak bele gondolok hogy valami történik a kislányommal. Kegyetlen nehéz lehet, szerintem konkrétan kitépik a szíved vele együtt.
2020. szept. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Egy nagyon közeli ismerősömnek is meghalt az 5 éves lánya. Mellette voltam kb végig. Eleinte állandóan kellett, hogy legyen vele valaki. Napokig mondta, hogy fizikai fájdalomra vágyik, hogy valami elterelje a figyelmét, hogy valami más fájjon. Közvetlen közelről láttam ezt. Aztán nekem is pszichológus kellett, mert ezt végignézve az 1 éves gyerekem mellett, szorongást diagnosztizáltak nálam.
2020. szept. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Unokanővéremnek 3 évesen halt meg a fia. Veleszületett szívbetegsége volt. Addig nem volt, szedte a gyógyszereket, de azonkívűl nem is foglalkoztak vele mert kicsi. Traszplantációra nem került fel, a pacemekert meg tinikorban tervezték csak az orvosok beültetnk.

Betöltötte a 3 éves kort. Karácsonykor kapta az első rohamot, húsvétkor a másodikat.

Addigra végre hajlandóak voltak az orvosok elgondolkodni a pacemaker lehetőségén. Meg volt az időpont a műtétre. Pénteken felmentek Bp-re kedden lett volna a műtét. Szombaton összeomlott a gyerek vérkeringése. A mentősők majd 1 órán át küzdöttek.


Most lenne elsőosztályos szakközepes. Minden évben egy kín a családnak. Főleg, hogy az utána született öccse egyenesen mintha a klónja lenne.

2020. szept. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!