Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet feldolgozni hha...

Hogyan lehet feldolgozni hha elvesziti vki a gyermeket?

Figyelt kérdés
Nem magzatra gondolok most, persze az is rettenetes lehet de gondolj bele, mikor mar tobbevnyi emleked van meg mar eszedbe jut helyekrol, etelekrol mindenrol...

2020. szept. 25. 22:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt sosem lehet feldolgozni. Ferjem unokatestvére 30 évesen halt meg. A szülei azóta is teljesen össze vannak törve. Mamam szomszédaink a a fia 50 évesen halt meg. Utána haltak az öregek nagyon hamar. En azt gondolom, egy kisgyerek elvesztése őrületes nagy tragédia, de egy anyának a gyereke mindig a kisgyereke, akkor is amikor már 50 éves.
2020. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 7 hónapos volt,mikor örökre elaludt,nehéz,megkell tanulni együtt élni vele,csak a kisfiam miatt nem estem szét.
2020. dec. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősömnek a 25 éves lánya halt meg. Épp befejezte az egyetemet, lakásvásárlás előtt volt tele tervekkel álmokkal. Szívrohamban halt meg. Az anyját pszichiátrián kezelték, 30 kilót fogyott 6 hét alatt.

Sok év eltelt, de még a mai napig megvan a lánya szobája ahogyan hagyta, takarítja, mossa az ágyneműjét, porolja a holmiját. Mintha várná haza...

2020. dec. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szornyu, sajnalom es oszinte reszvetem minden erintett hozzaszolonak! Tartsatok ki!
2020. dec. 18. 15:49
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
38 éves volt a bátyám, amikor meghalt. Öngyilkos lett. 3,5 éve már ennek. A szüleimben az tartotta a lelket és a józan eszüket, hogy itt vagyok én és a másik bátyám, meg persze az unokák. Nem igazán lehet feldolgozni, egyszerűen csak továbblépsz egy idő után, és éled tovább az életed, mert mást nem nagyon tehetsz. De attól nem fáj kevésbé... csak már nem napi 24 órában gondolunk rá, és nem azzal a hirtelen jeges felismeréssel kelünk fel reggel, hogy úristen, nincs többé. "Megszoktuk", hogy nincs.
2021. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!