Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól engednéd...

Hány éves kortól engednéd gyermekednek, hogy egyedül járjon iskolába?

Figyelt kérdés
Mi 8 percre lakunk a sulitol, sehol sem kell úttesten átmenni az iskoláig, egy nagy lakótelep ez a városrész és végig az egyik oldalon panelek vannak, a masik oldalon meg óvoda, iskola, idősek otthona és bolt. Csak egyenesen kell mennie, egy csomó gyerek és felnőtt jár az útvonalon. A fiam 10 éves lesz, okos, megfontolt. Más gyerekek is járnak egyedül, én is megengedtem neki. Ja és nem Bp, nem megyeszékhely, egy modern, rendezett, kultúrált, fiatalos város. A tesóm viszont folyton riogat, hogy fel fognak jelenteni, hogy valaki kifigyeli, elveszik tőlünk a gyereket, mert veszélyeztetem... Stb.

2020. okt. 1. 19:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
22%

"En 8 eves koromtol fogva busszal es vonattal jartam"

Az 1960-as években? Akkor nyilván. Manapság viszont...

2020. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
70%
#21, 13 eve volt de mint latod meg elek... Amugy meg eszembe jutott hogy több rokonom gyerekeinek vannak ezek az okos oraik es az valahogy csatlakoztatva van a szülö telefonjahoz amin keresztül latja hogy a gyereke eppenseggel merrefele jarkal. Bar ez nem tudom melyik telefoncsoportoknal van, mar nem magyaron lakom. Viszont ez egy jo lehetoseg annak ellenere is hogy hany eves a gyerek.
2020. okt. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
64%
Nekem 10 éves a gyerekem. Nagyváros forgalmas út. Kb.6perc az út de ezalatt van lámpás és lámpa nélküli zebra is. Én kísérem még. Senki nem szolta meg még érte. Szereti is ha megyek vele. Majd ha igényli hogy ne menjel vele akkor nem fogok de míg azt mondja hogy nem baj akkor így kísérem.
2020. okt. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!