Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesemet nem tudom influenza...

2 évesemet nem tudom influenza ellenivel beadassam-e, ti mit tesztek, mik az érvek, ellenérvek erről az oltásról?

Figyelt kérdés
Nem vagyok oltásellenes, sőt nagyon is híve vagyok, mert ilyen területen tanultam és dolgozom is, viszont ami miatt elbizonytalanodtam az az hogy a gyerekorvos azt javasolta, hogyha a gyerek amúgy egészséges nem javasolja az oltást. Én meg azt gondolom, hogy nem lehet tudni ha a koronavírus és az influenzavírus találkozik milyen tüneteket okozhat, mit válthat ki akár gyerekeknél. Ezt már virológusok is elmondták. Decemberben lesz 2 éves a fiam.

2020. okt. 22. 11:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
8-as: Tényleg érdekes akkor, hogy a 4 komponensű oltást hogy fogjuk tudni megszerezni.
2020. okt. 22. 13:59
 12/17 A kérdező kommentje:
9-es: Én már nagyon sokszor elkaptam. Utoljára két éve voltam nagyon beteg, akkor 5 napig hánytam, 1 hétig ment a hasam és olyan 1 hónap kellett míg felépülök. Borzalmas volt, nem is tudom hány kilót fogytam. Aki nem kaptam el az biztos kevésbé izgul emiatt, de olyan mint én pontosan tudja hogy mivel jár és közel sem kellemes érzés. :(
2020. okt. 22. 14:01
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Mert még nem bölcsis, majd jövő szeptembertől lesz. Így ha mi védve vagyunk, akkor talán ő is. Persze ha a tiéd megy bölcsibe, akkor érdemes rajta elgondolkozni.
2020. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%
2020. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
45%

egyetlen egyszer voltam oltva, az öcsém egyszer sem, a családban most senkit nem oltanak, felesleges. minek. ha influenzajárvány lenne, megérteném, de nincs.

meg különben is, itt koronaparáztok, de kifacsart logikátok szerint jó ötlet pont most oltani, hogyha valóban jön a korona, akkor egy eleve gyengült szervezettel találkozzon...

2020. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%

Valóban nincs influenza járvány, mivel normális esetben előbb oltatsz, mielőtt a járvány ideér..


A kocsiban is csak akkor fékezel, amikor már belementél valamibe?

2020. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%
Fu 15 legalább ne reklámoznád a tudatlanságodat. Influenzát mindig is október-decemberben oltanak, mivel január-februárban jön.
2020. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!