Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek egy kisgyerek...

Szerintetek egy kisgyerek megijed a kék\zöld hajú, agyon tetkózott piercinges nőtől?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki letámadna, tudom hogy nem szabad ítélkezni felettük, de mégis... Ha ilyen nő felügyel egy gyerekre, nem ilyed meg a kisgyerek?

2020. okt. 26. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem ijed. Csak ha az a hölgy ijesztően is viselkedik.

Lányom egyik fejlesztőpedagógusa rózsaszín-kék hajú, soha nem félt tőle.

A tetkóra az volt az első reakciója amikor látott ilyet, hogy "anya, nézd már, a bácsi kiszínezte a kezét!" és nagy mosoly.

Piercing se félelmetes.

Viszont egy teljesen konszolidált kinézetű neurológustól retteg, mert az egy barom.

2020. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, max megkérdezi, miért ilyen a haja, miért firkálta össze magát, mik vannak az orrában, stb.

De ha normálisan válaszol a nő, miért ijedne meg?

2020. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
A húgom gyönyörű, tényleg, X megye szépe, Anna-bál udvarhölgye... Minden baba sír, ha látja. És van egy tetkós, piercinges unokaöcsénk, akit imádnak a gyerekek
2020. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudom, de ha megijed akkor küldd át ide a csajt!
2020. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem, a gyerekek nagyon természetesen kezelik a másságot. Nem akadnak fenn azon sem, ha valakinek más a bőrszíne, vagy fogyatékkal él sem.
2020. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
99%
A gyerekek a szülők viselkedését tükrözik le. Haaszülőt zavarja vlmi, a gyereket is fogja.
2020. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Bellatrix:3 ***** válasza:
89%
Nem ilyednek meg sötét kék hajam van, sok piercing na meg tetoválás eddig az összes gyerek nagy szemekkel megnézett és kérdezgette az anyját, hogy neki pl mikor lehet ilyen haja? Vagy az anyjának volt-e ilyen? Vagy, hogy miért ilyen? És tök normális válaszokat lehet adni neki rá mosolyogsz egyet aztán mész dolgodra. Én ezt csinálom évek óta és eddig egy gyerek se fudott el előlem ijedtében sőt a legtöbb gyereknek kifejezetten tetszik és cukik amikor rácsodálkoznak.
2020. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak akkor ijedne meg,ha az lenne belenevelve,hogy az extrém külsőtől félni kell
2020. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek, ellentétben a felnőttekkel, nem külsőre ítélkeznek. Viszont nagyon számít a szag/illat, hangszint és hangerősség/hanglejtés, illetve a testmozdulatok.
2020. okt. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
23%
Nem vagyok gyerek, de én megijedek.
2020. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!