Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális dolog délután fél...

Normális dolog délután fél négykor ebédelni?

Figyelt kérdés
A szomszéd nő rendszeresen fél 4-4 óra magasságában szól ki a gyerekeinek, hogy kész az ebéd. Normális dolog ez? Én volnék maradi? Más is csinálja így?
2020. nov. 18. 22:46
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/176 anonim ***** válasza:
96%

Nincs olyan, hogy "normális", hogy mikor eszel. Kinek-kinek más a normális. Nekünk normális, hogy későn ebédelünk, mert mi későn szeretünk ebédelni. És ezen szokásunkon, hidd el, nem fogunk változtatni, csak mert egy nekünk tök idegen ember nem tartja normálisnak.


Hét közben amúgy is mindenki az iskolában, óvodában, munkahelyén ebédel. Hét végén későn kelünk, 10 körül reggelizünk, kiadós, meleg reggelit, utána elmegyünk otthonról, minden szombaton van valami program, képzeld el, nem főzünk. Étteremben eszünk. Aztán olyan is van, hogy kirándulni megyünk, és - erre varrj gombot - szendvicset csomagolunk, és az az ebéd.


Vasárnap már főzünk, de annak is dél fele kezdünk neki, mindenkinek van valami dolga délelőtt, és - borzasztó - valamikor 4 felé ülünk le enni. Mint mondtam, mi így szeretjük.


Ha te másként szereted, nyilván másként csinálod.

Viszont fel nem foghatom, miért gondolod azt, hogy jogod van beleszólni más emberek életvitelébe. Mégis, mi közöd hozzá?

2020. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/176 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó, hát te nem olvastad a hozzászólásait? :D

Ő Alsóretkes First Lady-je, hát már hogy a viharba ne szólhatna bele mások életébe?!

2020. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/176 anonim ***** válasza:
93%

12-tol alszik, elotte mar nem ebedel mert elotte tizoraizott. 3korul kel es eszik. Te ennyire unatkozol?

Udv a szomszed

2020. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/176 anonim ***** válasza:
95%

En meg inkabb futok ebedkeszites helyett es ez meglatszik ,sztem Te vmi ronda dog vagy, ilyen kaja meg ebedmaniaval. Egyetem gyerekek mrg sport mellett h jut idod a szonszeddal foglalkozni?

Uramanyam

2020. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/176 anonim ***** válasza:
93%
Szakadok:D
2020. nov. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/176 A kérdező kommentje:
114 én erre nem lennék büszke, urad meg az anyja helyébe le sem írom mit kapnál. Gondolom büdös a munka de pipeskedni tudsz, aha.
2020. nov. 21. 13:05
 117/176 anonim ***** válasza:
96%
Meg merem kockáztatni, hogy itt szinte senki nem tart "urat" otthon. Még csak az kéne...
2020. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/176 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan, sőt bárki lenne az én helyemben, mondani meg írni lehet mindent, én meg vagy elhiszem, vagy nem. Irigység betegség!
2020. nov. 21. 13:53
 119/176 A kérdező kommentje:
Látom törölve lett az utolsó megszólalásom, biztos fáj az igazság, de attól még látom amit látok. Ennyi. Több hozzászólás STOP.
2020. nov. 21. 14:06
 120/176 anonim ***** válasza:
0%

Én szeretném, ha a férjem polgármester lenne, boldogabb és kiegyensúlyozottabb lenne, és biztos lenne több pénzünk, talán elégedettebb is lenne magával(kivéve ha eredetileg szereti a hivatását). Nem tudom mit kell cikizni, magasabb ranggal magasabbak az elvárások, még a végén kitudódik a faluban, hogy a polgármesterék akármi, aztán nem választják meg újra. Olyan életet kell élniük, amilyet mások várnak tőlük. Ha még élvezi is a kérdező, akkor ők mázlisták. Én nem tudnám megtenni. Gyerek 8:45kor kelt, puszilgattam meg játszottunk egy órát, nem volt éhes, 10kor reggelizett egy órán át 4 virslit benyomott meg egy rakás kenyeret és jégsalátát, 16:27re érkezik az ebéd, ami az ő kívánsága szerint sushi lesz, az enyém szerint meg rántotthús és szarvascomb.


Degeszre tömi magát szerintem, este 7:30felé eszik egy kis pomelót és alszik egy nagyot.

2020. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!