Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális dolog délután fél...

Normális dolog délután fél négykor ebédelni?

Figyelt kérdés
A szomszéd nő rendszeresen fél 4-4 óra magasságában szól ki a gyerekeinek, hogy kész az ebéd. Normális dolog ez? Én volnék maradi? Más is csinálja így?
2020. nov. 18. 22:46
 121/176 anonim ***** válasza:
96%

Miért, neked nem büdös a munka?

Otthon mereszted, és arra vagy büszke, hogy 12-kor ebédet raksz az asztalra. Ez aztán a teljesítmény! :D

2020. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/176 anonim ***** válasza:
96%

Ez feldobta a napomat :D Miért gondolod, hogy ha valaki szerint ostobaságba kötöttél bele és felszínes vagy, az irigyel téged? Egy kisvárosi polgármesterfeleség szerepért? Ugyan, kérlek. Sokaknak nem az a siker netovábbja, ha eltartatják magukat.

A kommentek meg majd megállnak, ha már senkinek nem lesz hozzáfűznivalója, köszi

2020. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/176 anonim ***** válasza:
96%
Vajon tökéletes 50%-kal mindenkit lepontozós Mrs. Falusi Polgármester mit szól hozzá, ha a STOP szócska után még több tíz komment jön? :D Vajon van-e ez annyira vérlázító, mint amikor az ebéd nincs pontban 12-kor az asztalon?
2020. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/176 A kérdező kommentje:
ELÉG, STOP! Én nem meresztem, van dolgom, nem sorolom mert csak abba is belekötnétek. Igen, Én legalább nem éthordóban hozom az ebédet, hanem megfőzöm a családnak, nem urizálok ahogy itt a képembe vágták egyesek. Másnál mindig látom... Na ez a nem mindegy, INNENTŐL KEZDVE LEZÁROM A TOPICOT!
2020. nov. 21. 18:41
 125/176 anonim ***** válasza:
96%
Na, agyvérzést ne kapjál itt nekem... különben mi lesz a holnapi ebéddel? Remélem lesz desszert is, mert vasárnap lesz!
2020. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/176 anonim ***** válasza:
95%
Ettől a STOP-tól rámtör a nevetőgörcs... Feldobtad a napomat, mondjuk rám is fért, mert itthon fekszik az egész család a koronavírus miatt.
2020. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/176 anonim ***** válasza:
95%

Polginéni azt hiszi, hogy az úgy működik itt, hogy ő majd lezárja a topikot. Jaj, kiscsillag! Annyira cuki, hogy mennyire ostoba vagy!

Te csak ne foglalkozz itt velünk, jól elszórakozunk nélküled is, nyugi! Te csak menj és nyalogasd tovább az URAD talpacskáját. Tényleg nem vagyunk egy kaszt: ura a szolgáknak van. Nekem egy normális párkapcsolatban TÁRSAM van. Több mint 30 éve.

Most valami újat mondtam, mi? Hát evvan!

2020. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/176 anonim ***** válasza:
95%

Ő nem urizál:D

Értitek, közben oldalakon át hallgattuk, hogy itt rá mindenki irigy, az Audi nem autó és még sorolhatnám.


Mi a dolgod, drága? Mosni a féknyomos alsógatyákat, kopasztani a csirkét, aztán feltenni főni a húsleveshez? Vagy dugdosni, szégyellni az SNI-s gyerekedet? Esetleg leskelődni a szomszédait után? :)

Nyomorult egy életed lehet. Hidd el, rád aztán itt senki se irigy!

Tudod, van az a mondás, hogy nem mindegy, hogy veled nevetnek, vagy rajtad... Te sikerrel abszolváltad az utóbbit, gratulálok. :)

2020. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/176 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy arra kíváncsi lennék, hogy a másik kérdésénél a roma hogy jön az SNI-hez... Vagy talán elkapott egy nem éppen napon barnult legény a széna mögött, aztán a polginak nem tűnt fel még, hogy 5 árnyalattal sötétebb a gyerek, mint kéne?

Látod, ezért jó az elfoglalt férj, évekig észre sem veszi, aztán simán mondhatod később, hogy sokat játszik a napon a gyerek, aztán azért olyan barna.

2020. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/176 anonim ***** válasza:
95%
Az uram meg az anyja? Hat nalunk szivem nem szol bele anyuci h mit csinalunk:) es nem ethordoba hordjuk a kajat kepzeld es az edzes is munka sot! Igazabol vannak sokszor fontoaabb dolgaink a fozesnel es kepzeld akk rendelunk v beugrunk vhova enni. Na ehhez mit szolsz?
2020. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!