Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kellene most tennem, ha...

Mit kellene most tennem, ha tudom, hogy szexuálisan és fizikailag bántják a kislányom?

Figyelt kérdés
Van egy most elsős kislányom, aki nagyon szeret a fiúkkal autózni és építgetni bunkereket az iskolaudvaron. De ma sírva jött haza, mert két kisfiú megverte, amiért nem engedte, hogy lehúzzák a melegítőnadrágját, hogy fogdossák őt lent. Próbáltam vele beszélni, majd a sírástól elaludt, azóta is alszik. A háta és az arca egy része piros, néhol kisebb zöld foltok is vannak rajta. Az osztályfőnök szerint csak játszottak, ilyen előfordul, de ezt kicsit sem tartom normálisnak.

2020. nov. 26. 22:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%
Hu kérdező, ez durva. Hajdú-bihari vagyok én is, a gyomrom összeugrott, pedig még csak két éves a lányom. A látlelet jó ötlet, mindenképpen vetessétek le. Az igazgatónak is szólnék, de lehet külön vonalon elindulnék és felkéresném privátban a fiúk szüleit is. Ha más nem, gondolom minden nap megy valaki a gyerekekért, akkor félrehívnám őket és beszélnék velük az esetről. A lányodat pedig biztosítsd róla, hogy a következményektől függetlenül (gondolok itt esetleg a látleletre, behívják át igazgatóiba, stb) jól tette, hogy szólt neked, és örülsz, hogy elmondta, máskor is forduljon hozzád bizalommal. Ha úgy látod nem partnerek az ügy megoldásában elgondolkoznék az iskolaváltáson.
2020. nov. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Látleletet vetetnék és az igazgatóhoz fordulnék. Tanító vagyok én is, és mélyen felháborít az osztályfőnök reakciója. Alkalmatlan a pályára.
2020. nov. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
93%
Szegény kislány
2020. nov. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Tegyél a lányodért, bízik benned, én nem mondtam el.
2020. nov. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, látleletet mindenképp vetessetek, az a legerősebb bizonyíték!! Ha az osztályfőnök ezt így ilyen formában hallotta és mégis így reagálta le, én mindenképpen eljuttatnám az ügyet az igazgatóhoz, efelett nem lehet szemet hunyni, mert másokkal is megcsinálhatják a fiúk. Én azért a szülőkkel vigyáznék, nem biztos, hogy együttérzőek lennének veletek, sőt lehet, hogy el se hinnék, hogy ezt tényleg a fiaik tették, és aztán nagy veszekedés lenne belőle. Pont ezért kell a látlelet, hogy tudjátok bizonyítani.
2020. nov. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
90%
Az igazgatonak jelentettem volna azonnal es kertem volna, hohy hivja be a gyerekek szuleit, hogy megbeszelhessuk.
2020. nov. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
29%

Oké, eltekintve attól, hogy a verés helye egy nap alatt nem lesz zöld, tegyük fel, nem hazudsz.

Látlelet, igazgató, feljelentés.

2020. nov. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem foglalkozik a dologgal az osztályfőnök akkor feljebb próbálkoznék. Az igazgatónál vagy az intézmény fenntartójánál. Egyébként dühítő. Sajnos nálunk is van rá péla. Harmadikos a kislányom és az osztályban igen fejlettek már a lányok. A fiúk meg csúfolják őket és csapkodják a feneküket. Sőt minap le is k*rvázta az egyik a lányomat.

Az of nem ér rá mert végstádiumos a férje. Persze megérti az ember. Szóltam a fiúk szüleinek. Mindennek van határa. Ne hagyd magad!

2020. nov. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
88%

Én annyira átérzem.. Teljesen rá vagyok feszülve arra, hogy a lányom abba a suliba fog menni, ahol köztudott, hogy a negyedikes fiúk lefogják és fogdossák a lányokat szünetben.


Az én iskolámban is ez volt 20 éve.


Amikor itt írtam ki kérdést, senki sem szörnyülködött..

2020. nov. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem ment suliba szegény :(

Teljesen át érzem, velem is ilyeneket tettek és ma 25 évesen is érezhető nyoma van. Borzasztó érzés.

Ezt nem szabad annyiban hagyni, járj utána. Cselekedj.

Ha nincs hatás, vidd másik suliba.borzaszto ezt így olvasni :(

2020. nov. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!