Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kellene most tennem, ha...

Mit kellene most tennem, ha tudom, hogy szexuálisan és fizikailag bántják a kislányom?

Figyelt kérdés
Van egy most elsős kislányom, aki nagyon szeret a fiúkkal autózni és építgetni bunkereket az iskolaudvaron. De ma sírva jött haza, mert két kisfiú megverte, amiért nem engedte, hogy lehúzzák a melegítőnadrágját, hogy fogdossák őt lent. Próbáltam vele beszélni, majd a sírástól elaludt, azóta is alszik. A háta és az arca egy része piros, néhol kisebb zöld foltok is vannak rajta. Az osztályfőnök szerint csak játszottak, ilyen előfordul, de ezt kicsit sem tartom normálisnak.

2020. nov. 26. 22:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a szexuális bántalmazás nem ismer korhatárt. Itt a példa hogy már egész fiatalon is szembesülnie kell ezzel egy lánynak. Egy életen át elkísérheti majd.

Sokan csak legyintenek rá sajnos, mint az említett osztályfőnök. Semmiképp nem hagynám következmények nélkül.

Felkeresném a fiúk szüleit is. Így vagy úgy, ők is felelősek hogy ilyet egyáltalán meg mernek engedni maguknak a fiaik. Következmények nélkül ez nem hagyható. Ezért tartunk itt hogy még a nő érezze magát kellemetlenül ha zaklatják.


Ha megtudnám hogy a fiam ilyeneket csinál akkora tockost kapna hogy a nevét is elfelejtené. Ez már nem szimpla csíny.

2020. nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként annyira furcsa, én is akarnám tudni, ha a lányom a fiú osztálytársait zaklatná így, és nagyon alapos durva fejmosást és lelki ráhatást kapna..
2020. nov. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi tortent azota?
2020. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ez nem kamu kérdés volt... ilyennel nem szabad viccelni.
2021. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
En meg remelem kamu! Erted, ugye?
2021. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de akkor se vicceljen ilyennel senki.
2021. jan. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez kamu! Egy anya nem kerdez ilyet
2021. jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
0%
Irasd be bokszolni a lányodat, ne itt hisztizz. Egy bokszoló nő a ffiak 90%-át agyonveri. De lehet, hogy magasabb számot kellett volna írnom.
2022. máj. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!