Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek jogos a felháborod...

Szerintetek jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Átvittem a fiamat az egyik barátjához, és megbeszéltem a szülőkkel, hogy este 8 előtt hazahozzák. A fiam és a barátja is most múltak 6 évesek. Este 8 előtt 10 perccel telefonáltak, hogy elfelejtették nézni az időt, és ha most indulnak el akkor már nem érnének vissza este 8 előtt ezért nem lehetne-e, hogy ott alszik a fiam. (kijárási tilalom miatt) Beszéltem vele is telefonon, mondta, hogy szívesen maradna, mondtam, hogy akkor legyen. Na most a fiam már tud egyedül is fürdeni, de a barátja anyukája így is azt mondta, hogy ő segít neki. De nekem ez nem tetszik, bár a fiam állítólag nem mondta neki, hogy nem akarja, csak szólt neki, hogy tud egyedül is. Szerintetek nem baj ha megkérdezem tőle, hogy akkor minek kellett, ha tud egyedül is?
2020. nov. 27. 16:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%
Én sem szívesen hagynám egyedül a 6 éves idegen gyereket a mi fürdőnkben. Ha elesik, megnyitja a melegvizet, sokkal nagyobb bajom lehetne, mint abból, hogy "segítek" neki (szintés fiús anya lévén biztosan tudta, hogy egy ekkora gyereknek mennyit kell segíten). Én megköszönném inkább hogy nem hagyta egyedül.
2020. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
10-es, ez nyilván nem ma volt, senki nem fürdet meg egy gyereket délután 4-kor :)
2020. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
67%
Hát én nem a fürdetés részétől akadtam volna ki hanem attól h a 6 éves gyerekemet nem hozzák haza. Meg különben is miért nem te mentél érte? Mindig én megyek a gyerekemért ha elviszem vhova, ez alap dolog, így kézben tudom tartani a dolgokat.
2020. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
20%
Egy hatéves gyerek tud fürdeni. Ha kád van engednek neki vizet belül úgy nehezen esik el, ha zuhany van gondolom van csúszásgátló szőnyeg. Ha nem kér kifejezetten a gyerek hogy segítsek nem segítek neki. Tök mindegy hogy milyen kontextusban de nem nyúlok más gyerekéhez ha nincs veszélyben. Főleg nem ilyen szituációban. Ha annyira aggódott apuka nyugodtan állhatott volna az ajtó előtt vagy az ajtóban. De nem kell végig fogdosni egy hatéves gyereket a zuhany alatt. Ez van, a régi kollektív gyereknevelés hagyatéka amikor a gyerek közös volt az pofozta fel meg, ütött a fenekére, szidta le aki csak akarta.
2020. nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!