Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Névnapra sok 30 ezerért...

Névnapra sok 30 ezerért ajándék? Aztán Mikulása is játék,majd karaácsonyra is kb 40 ezer csak apától egy 7 évesnek. Minden ünnep 2 héten belül van szinte.

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 11:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
47%
Mikulásra max csoki, névnapra esetleg kis apróság, akár egy virág, Karácsonyra esetleg nagyobb ajándék. De fogadjunk elvált apukáról van szó, aki ezzel akar kompenzálni
2020. nov. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
43%

Névnapra nem kell szerintem ilyen drága ajándék, én pl lányként virágnak mindig örültem (volna). Fiúnak is valami kisebb apróbb.


Mikulásra szerintem egy csomag kevés csokival, naranccsal, dióval, házi keksszel és egy apró játékkal töltött csomagot adnék (nem fejenként, hanem aki akar adni az beszáll egy igényesebb csomagba)


Karácsonykor 1-3 nagyobb ajándék amibe be lehet szállni, vagy mondjuk 1 nagy 2-4 kisebb a rokonoktól.

Szülinapra 1-1 kisebb a gyerek barátaitól ha pl van zsúr, közepes ajándék a rokonoktól, 1 nagyobb a szülőktől, esetleg 1 nagy élmény amibe a szülők, rokonság beszáll. Húsvétkor szerintem nem kell ajándék, ott tojásfestés, tojáskeresés, ha van valami farm ami ilyenre szakosodott a környéken állatsimogatás, nézés, tavaszba öltöztetni a házat...

2020. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
87%

Főnöknőm pont most mesélte: egyedüli gyerek, csonka családból származik. A szülinapja meg december 20-án van.


Az anyja mindig a saját szülinapján adta neki a szülinapi ajándékot, ami májusban volt. Ennek a főnöknő akkoriban nagyon örült.

2020. nov. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Névnapra 3 játék,amit ő választott ki,elvitte játék boltba. Nyilván nem állt meg egy játéknál. Így lett 30 ezer. Plusz kapott 20 ezer forintot még pluszba mától,hogy vegyenek még valakit. Mikura is játék lesz, karácsonyra meg a gyerek választott ki egy rakás játékot 50 ezer értékben,azokat kapja. Ez csak apa részről van.
2020. nov. 28. 12:17
 15/31 A kérdező kommentje:
*valamit
2020. nov. 28. 12:17
 16/31 Derjaderja ***** válasza:
93%
Ezzel a kiegészítéssel viszont soknak tartom. Az ár mindegy lenne, de ez a mindent megvesz neki, amire ránéz, ez szerintem nem ideális.
2020. nov. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
73%
12, bocs, de a narancs-dió-házi keksz oké volt, amíg ehhez nem jutottál hozzá, csak ritkán. Az én gyerekeim rendszeresen, heti többször esznek narancsot, olajos magvakat, süti mindig van itthon.
2020. nov. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
89%
Mi sosem az árat nézzük. Volt olyan év, amikor annyira csak a matricák érdekelték az egyik lányomat, hogy hiába vettem volna neki kacsalábon forgó palotát, akkor sem lett volna olyan boldog, mint a 3-4000 ft-ért beszerzett rengeteg matricától. Másik évben meg felújítottuk a szobáját, hogy kicsit nagylányosabb legyen, ő választhatott színeket, bútorokat, mindent. Kb az ötvenszeresét fizettük, de feleannyira sem örült neki, mint a matricáknak. 😊
2020. nov. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
9%
Semmi sem sok, ha az adott személy megengedheti magának. Te ki avagy a történetben? Az elvált anya, aki enm tud ennyi penzt a gyerekre költeni?
2020. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
39%
30.000 lehet egyetlen pulcsi vagy egy fél játszóháznyi olcsó játék is. Előbbi nem sok, utóbbi túlzás.
2020. nov. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!