Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek se túl szép és...

Szerintetek se túl szép és aranyos egy szőke kisbaba vagy kisgyermek?

Figyelt kérdés
A legszebbek az Afrikai fél vérek illetve a barna hajú és szemű talán még a zöldes szép. Vagy fekete hajú és barna szemű. Illetve azok a kisgyerekek a szépek akiknek szép sűrű és göndör haja van a sima nem tetszik főleg ha csak pár szál haja van. Nem akarok senkit sem megsérteni. Bár tényleg egyre több szőke fehér bőrű sima hajú gyerek születik. Jó látni néha szép cuki göndör hajút is

2020. dec. 15. 18:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a szőke kék szemű babákat tartom a legcukibbnak. :)

Két szőke kék szemű kisfiam van :)

2020. dec. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem minden gyermek szép és aranyos, sőt, pontosítok, minden olyan ember, aki egészséges és igényes, tehát mosdik rendszeresen, stb. én magam szőke vagyok és világosbőrű, szóval nekem is lehet szőke gyerekem egy napon.
2021. jan. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!