Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Migrén mellett a gyerekkel...

Migrén mellett a gyerekkel foglalkozni?

Figyelt kérdés

Kb heti szinten van migrénes fejfájásom,amin semmi sem segít, ilyenkor fáj a fejem, hányok, rossz a közérzetem, fülem is van hogy zúg, felkelni is alig bírok.

Van egy 2 éves lányom. Ilyenkor gyötrelem a nap, alig bírok neki enni adni, pelenkázni, stb.

A férjem nem tud állandóan ilyenkor szabira jönni.

Nektek volt ilyen? Hogy lehet túlélni vele egy napot?


2021. febr. 1. 08:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
86%

10!


Hogy esztek? Hogy segítesz neki a wc-n, vagy hogy cserelsz pelenkát, ha nem kelhetsz fel?

2021. febr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon migrénes vok én is. Ilyenkor alig várom h este legyen (bár az se segít sokat)

Összeszedem minden erőmet, aztán vonszolom magam h ellássam az ikreket, meg a nagyobb lányt.

Nagyon durva!!! Én ilyenkor rendelem a kaját. Ha mázlim van és a férjem délelőttös akkor este elmosogat ő ( estére totál kivagyok már)

Próbálok feküdni, de a 10 hósok mellett nem nagyon lehet. De ilyenkor halványítom bent a fényt, mivel zavar a hang, max a kisszobában kapcsolok a nagynak mesét.

Ami néha segít h könnyebb legyen. Forró zuhany, mentolos kenőcs/ olaj. És a Cinie nevű bogyó (de ezt neurológusi javaslatra írják csak (én a ct és mr után kaptam)

2021. febr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem menj el kérdező újra. Mindig kitalálnak valami újat ezek a kutató orvosok. Nem bírnak magukkal 😃 lehet, hogy most már tudnak valamit amit pár éve nem.
2021. febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
90%

Kiskorom óta migrénes vagyok.

Az eddigi leghosszabb rohamom 3 hét volt, igaz akkor mgé gyerekek előtt. Gyerek mellett meg 3 nap.


Nekem sem tud mindig férjem itthon maradni. Én addig a túlélésre játszom és akkor alszok amikor a gyerekek. Addig meg egy bitang kávé és lórugás gyógyszerek (a hangsúly a többesszám)

2021. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
52%

10es vagyok, nem izgat a pontozás, ha hiszitek,ha nem ez van.

A férjem reggel odakészít mindent, reggelizteti,felöltözteti. Pelenkacsere megy így is, annyit azért megtehetek, hogy elmegyek a szemetesig...

Ebédet rendelem, a futár behozza.

A kérdés az volt, hogy éled túl a napot. Hát így, hogy a gyerek nem ugrál a fejemen és tudatosítva van, hogy perpill velem unalmasabb az élet, de így is meg lehet oldani.

2021. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
85%

"Ebédet rendelem, a futár behozza."


Hová? A szobába???? Ne kamuzz már....

2021. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Ezen én is felnevettem, ne hari. A futároson. Csak elképzeltem, ahogy megy be a futár az ágyhoz a kajával a saját kulcsával :D

Nyilván nem így érti, de így képzeltem el.

2021. febr. 1. 14:16
 18/31 anonim ***** válasza:
84%
Na igen, a szavaknak jelentése van 🤣🤣🤣
2021. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
61%

Persze, kamuzok egy ilyen szar helyzetet, mert jókedvemből csinálom.

Természetesen nem az ágyig hozza, de nem kell kimennem érte az udvaron keresztül a kapuig,mint egyébként.

Még mielőtt ez se hihető, családi ház és távirányítós kapu...a bejárati ajtóig pedig elmegyek.

Gyerekkel való foglalkozás szempontjából huszadrangú infó.

Ha te a gyerekeddel azt a néhány migrénes napot se tudod kibírni, sajnálom. Az enyém alkalmazkodott, ha megtanítod, a tied is fog, hogy elviselhetőbb legyen.

Vagy ahogy többen is írták, kezeltesd amíg jobb nem lesz.

2021. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
69%

Jaj 16-os, a veszélyeztetett terhesség nem azt jelenti, hogy wc-re sem kelhet fel az illető...nem kell értetlenkedni, meg kiforgatni más szavát.


Nyilván a napi szükségletekhez (evés, fürdés, wc) fel lehet kelni- mondok jobbat, orvoshoz is el lehet menni, ki a lakásból (!), de nincs az, hogy berakok egy mosást, kiteregetek, elmosogatok, boltba megyek, főzőcskézek, a gyerekkel a játszótérre megyek, hanem a nap többi részében feküdni és pihenni kell.

2021. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!