Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Migrén mellett a gyerekkel...

Migrén mellett a gyerekkel foglalkozni?

Figyelt kérdés

Kb heti szinten van migrénes fejfájásom,amin semmi sem segít, ilyenkor fáj a fejem, hányok, rossz a közérzetem, fülem is van hogy zúg, felkelni is alig bírok.

Van egy 2 éves lányom. Ilyenkor gyötrelem a nap, alig bírok neki enni adni, pelenkázni, stb.

A férjem nem tud állandóan ilyenkor szabira jönni.

Nektek volt ilyen? Hogy lehet túlélni vele egy napot?


2021. febr. 1. 08:22
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Most itt mit kell ennyire megsértődni? Én nem írtam neked semmi olyat, csak hogy hirtelen én is úgy képzeltem el, hogy a futár feltálalja neked az ebédet..

Bocs már, ha ennyire idegbeteg vagy ettől a helyzettők meg fusztrált, akkor minek kellett a második gyerek? Nem kötelező...

2021. febr. 1. 14:31
 22/31 anonim ***** válasza:
92%

20!


Nézd, szó szerint azt írta, nem kelhet fel. Értem én, hogy tulzasba kell esni, de akkor tessek elfogadni azt is, hogy másnak ez feltűnik. Nem forgattam ki a szavait, épphogy szó szerint vettem őket.

2021. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Van olyan, aki nem kelhet fel amúgy. A kórházi szobatársam így volt a magzatvíz miatt, még az ápolók neki a kaját is behozták, nem mehetett ki érte az előtérbe mint mi.
2021. febr. 1. 14:33
 24/31 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, szerintem nem neked szánták ezt, hanem az értetlenkedő 16-osnak.ű


Ettől függetlenül nagyon bunkó dolgot írtál (minek kellett a második gyerek? Nem kötelező...)!


Honnan is lehetne tudni előre, hogy a második terhessége veszélyeztetett terhesség lesz?

2021. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

De nekem írta,hogy ha én nem bírok ki néhány migrénes napot bla bla..

Én se tudhattam, hogy szülés után is migrénes leszek ennyi erővel, főleg hogy azt mondják elmúlik szülés után..

Bocs, nem szeretem, mikor valaki előadja, hogy attól mert neki nagyobb problémája van, akkor a másé már nem probléma. A többedik kommentjében már erre utal, annak ellenére, hogy én nem írtam neki semmi csúnyát.

2021. febr. 1. 14:39
 26/31 anonim ***** válasza:
73%

Nem sértődtem meg, leírtam a megoldást a problémádra, ami hasonlóan nehez helyzet, de kezelhető. Erre azt válaszolni,minek a második...

Nem terveztem a veszélyeztetettséget.

Kaptál nem egy ötletet, én kifogytam belőlük. Kívánom, hogy javuljon és gyógyulj ki belőle

2021. febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg menj neurológushoz, több fajta gyógyszert is ki lehet próbálni. Nekemis a szumatriptán (Cinie) segített.
2021. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gyerekem, de èn is migrènes vagyok. Nekem a fogamzasgatlo erositette fel olyan szinten hogy hanyasig ment a dolog. Zajtol vagy szagoktol meg rosszabb lett. Volt olyan is , hogy harom napig szenvedtem, gyogyszer nem igazan segitett rajta. En a haziorvossal beszeltem errol, o is a Cinie-t irta fel, de hol hatott hol nem...Miota letettem a fogamzasgatlot, azota is faj a fejem, de egy sima fajdalomcsillapito meg egy kis piheno elviszi szerencsere.De egyebkent borzalmas allapot , sokan pedig azt hiszik ez egy "sima" fejfajas :(
2021. febr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

LEteszed, legyen el magában. Pont.


Anya nem migrénes volt, hanem sokízületi gyulladása, ami azt jelentette, hogy rengetegszer alap dolgokat nem tudott megcsinálni. Úgyhogy kiskoromtól kezdve úgy szokatott, hogy muszáj egyedül játszanom, mert ő egy ceruzát nem tud megfogni, mikor fellángol a betegsége.


Nyugi, ha erre tanítod, megtanulja, csak ne mártírkodj, mert az a gyereknek sem jó, hiszen pontosan tudja, hogy szrul vagy.

2021. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
65%
Szedj 550mg-os apranaxot. Nekem bevált
2021. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!