Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kitolok a fiammal ha egyke marad?

Kitolok a fiammal ha egyke marad?

Figyelt kérdés
4 éves múlt ősszel és még most is azt érzem, hogy nem akarok másikat. Szerencsére férjem se akar. 3 éves koráig kb 5x aludta végig az éjszakát, nagyon eleven a mai napig. Beteges is volt nagyon kiscsoportban, több mint egy évig munkanélkülin voltam gyes után mert nem tudtam így dolgozni. Végre dolgozok 1 hónapja és most olyan jó így minden, de mégis bánt, hogy nincs testvére.

#Egyke, gyerek, kisgyerek,
2021. febr. 16. 06:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is egy gyerekem van, és nem is szeretnék többet. Mindig is úgy terveztem az életem, hogy egy lesz, el sem tudnám magam képzelni több gyerekes anyaként. Tehát, ha te nem érzed úgy, hogy szeretnél másikat, akkor pusztán azért, hogy a kisfiadnak legyen tesója ne vállalj.
2021. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Neked mi az oka, hogy csak egy lett? És hogy kezeled mikor kérdezik, hogy mikor jön a második?
2021. ápr. 5. 15:46
 13/15 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Oka semmi különös nincs, csak amit leírtam, hogy soha nem akartam több gyereket egynél. Ha valaki kérdezi, hogy mikor lesz tesó, egyszerűen rövidre zárom, hogy nem lesz sem a közeli sem a távoli jövőben, mert én csak egy gyermeket akartam. Persze vannak akik mondják, hogy majd meggondolom magam, de csak nevetek rajtuk. Ez az egy dolog az életemben, amiben teljesen biztos vagyok.
2021. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
67%
Csak azért ne szülj, hogy a gyerekednek jó legyen, ti viszont teherként éljétek meg. Nagyon sok testvér nem is szereti egymást, úgyhogy lehet, hogy a fiadnak se lenne ez előny.
2021. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Én utáltam egyke lenni. Én kiskoromtól úgy vagyok vele hogy ha már az ember gyereket vállal akkor vállaljon neki egy testvért is. Persze manapság ezt csúnya kimondani. De igen, kitolsz vele.
2021. ápr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!