Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy oldottátok meg amikor...

Gina0905 kérdése:

Hogy oldottátok meg amikor jött a kistesó?

Figyelt kérdés
Lassan gondolkozunk belevágunk a második gyerek projektbe, de van bennem egy kis félsz, hogy hogyan fogok el írni két kisgyerekkel. Ami a legjobban aggaszt az az altatás. A fiam egy éves, mindig egyedül aludt a kiságyában azonban egy szobába lennének. Hogyan fogom tudni a két gyereket elaltatni, illetve ha a kisebb sírva felkel éjszaka mondjuk etetésre a nagyobb is fel fog ébredni. Természetesen az elején én is abba a szobába aludnák velük a fiammal is úgy volt 8 hónapos koráig, de nem tudom elképzelni mert még ő is az ölembe alszik el úgy rakom be a kiságyába. Nálatok hogy volt ez megoldva? Szeretnék tesót, de egyenlőre nem költözünk el jelenlegi lakásunkból, 2 év múlva tudjuk lecserélni. Kettős érzés van bennem, mert nagyon szeretném ha jönne a következő gyerek, de közben nagyon rettegek is, hogy a fiamat mennyire viseli meg illetve, hogyan fogom bírni. Nektek mennyire volt nehéz 2 gyerekkel? Az előző terhességem komplikácói és a korom miatt nem nagyon tudunk várni már.
2021. márc. 13. 01:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az egyik helységbe, amiből a gyerekszoba nyílik, egy folyosó szerű rész ott alakítunk ki a fiamnak egy alvókuckót. Hiába aránylag nagy a lakás nagyon fura a kialakítása (100 négyzetméteres), de oda befér neki egy ágy feldíszítem Neki és a tesó érkezése előtt megpróbálom, majd odaszoktatni. A mi halónkba egy tűhegyet nem lehet már berakni, ráadásul a férjem éjszaka otthon dolgozik, úgyh ide nem tudjuk egyiküket se elhelyezni.
2021. márc. 19. 01:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!