Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mire számítsak egy 2 éves...

Mire számítsak egy 2 éves gyereknél, ha esküvőre vagyunk hivatalosak?

Figyelt kérdés
Kislányunk jövő nyáron lesz 2 éves de előtte 1 hónnappal lesz egy esküvő amire hivatalosak vagyunk. Az igazság az hogy eddig se vittük nagyon sehova főleg a vírushelyzet miatt, de szerintem ha ez nem lenne akkor se mennénk, mert férjem eléggé félti. 2 hetente haza szoktunk menni 2 órára kb a szüleimhez de máshova sose vittük. Elég nagy esküvő lenne két helyszínen is amik azért nincsenek közel egymáshoz. Közeli családtag nősülne szóval nyilván ott a helyünk és a kislányunknak ők a keresztszülei. Őt szeretnék koszorúslánynak, gyűrűvivőnek. Igaz hogy lenne segitségunk mert anyóséknál lakunk így ők is tudnak rá vigyázni, de félek hogy nyűgös lesz a szertartáson meg a lagzin. Egy majdnem 2 éves gyereknek így nem fog felborulni a napirendje? Meddig fogja bírni a lagzit, mikor fog így fürödni aludni? Első gyerek így nem vagyok tisztában ezekkel.
2021. márc. 16. 10:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Napirend? Fürdés???

Csokitorta és fenékriszálás kb este 11-ig, aztán beájulás egy sarokban. Vagy hazamentek és a kocsiban.

2021. márc. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
82%

Én otthon hagynám a nagyszülőkre és végre egy jót szórakoznak a férjemmel.

Mire számíthatsz? Rohangálas, hiszti, sírás, nyavogas...

2 lány anyukaja

2021. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
67%

"félek hogy nyűgös lesz a szertartáson meg a lagzin."

Biztos, hogy az lesz.


Amúgy több opció van, ez függ attól is, hogy milyen messze van tőletek a lagzi.

1. A legegyszerűbb: rábízni a gyereket nagymamára, a mama is örül, a gyerek sem lesz nyűgös, a párt nem zavarja meg a szertartás alatti nyűglődésével és a buliban sem lesz láb alatt.

2. Elviszitek (én a szertartásra nem ülnék be vele, csak max. nagyon hátra), buliban már elvan, majd hazaviszitek lefektetni, valaki rokonra bízzátok, amíg alszik és visszamentek bulizni. Ez akkor működik, ha nincs messze a lagzi.

3. Elviszitek, majd ha már nem lehet vele bírni, hazamentek. Nektek nyűg, szórakozni biztos nem tudtok, ő meg később semmire sem fog az egészből emlékezni.

2 éves gyereket én még nem vinnék esküvőre, túl kicsi. én is keresztszülő vagyok, nem várnám el, hogy a 2 éves keresztgyerekem feltétlenül ott legyen az esküvőmön, úgysem fog rá emlékezni.

2021. márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
64%
Eleve nem vinnék esküvőre egy kétévest. Felejtős, nem neki való.
2021. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!