Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hat éves kisgyereknek mit...

Hat éves kisgyereknek mit mondjak? A probléma az hogy nagyon beteg a kutyám és talán csak napjai vannak hátra.Hat éves unokám nagyon szereti igaz nem tul sokszor találkoztak eddig.Ha legközelebb jön hozzám a kutyusom már nem lesz itt

Figyelt kérdés
Ki kell valamit találnom hogy hova lett mert az igazságot nem hiszem hogy meg értené Nem tudom mit csináljak és mit mondjak neki.
2021. márc. 20. 17:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
én is erre tudok gondolni, nehogy attól féljen a gyerek, hogy ha elalszik este egyszer ő sem kel fel
2021. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, igazad van, ez eszembe sem jutott volna. Köszi a választ!


Kérdező, bocsánat a közbeszólásért, részvét a kutyusért. :(

2021. márc. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok


Igaza van a 10-esnek és a 11-esnek, emiatt nem jó azt mondani hogy elaludt.

2021. márc. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell mondani az igazat. Szerintem rosszabb egy gyereknek ez a mindentol megovom es ugy kezelem a halalt, mint ami tabu es nem is szabad rola meg csak emlitest se tenni. 6 eves voltam, mikor a nagypapam meghalt es elmondtak es el is fogadtam, nem okozott torest.
2021. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad hazudni. Mondd el, hogy öreg és nagyon beteg a kutyus. Próbálták meggyógyítani, de sajnos nem lehetett.

Most szomorú vagy, de mert nagyon hiányzik. De nagyon jó arra gondolnod, hogy olyan sokáig veled volt, és igyekeztél az utolsó napig a lehető legjobban gondoskodni róla.

2021. márc. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!