Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden nap kiviszed/leviszed...

Minden nap kiviszed/leviszed a kisgyereked?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 18:48
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Sajnos panelben lakunk. Gyűlölöm, hogy nekem is fel kell öltözni, elkészülődni, amit végigordít a kisfiam, mert nem lehet felkelni mellőle. Aztán őt is öltöztetni, az is egy harc, a végére lever a víz. Gyűlölöm, hogy a babakocsiban is feszeng, sír, kidobál belőle mindent, mostanában meg vetkőzik is. Alig várom, hogy elhúzzunk kertes házba és nyugodtan ki be járkálhassunk, ahogy és amikor tetszik.
2021. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
87%
A hideg nem akadály, felöltözunk, és kész. Csak akkor nem megyünk, ha esik az eső vagy durván fúj a szél.
2021. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
69%

4. Vagyok


Egyébként nekem megzsebelyednek a gyerekek, ha nem mozdulunk ki..

Akkor pedig én is..


Ma cuarcidő volt, 2 szer esett a hó is.

3 órát matattunk a kertben..

És ment a hiszti, hogy nem akarnak bejönni..

Én nem lélveztem annyira, mint ők😅

1 és 2,5 évesek

2021. ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
77%

Off: es mit csinaltok kozben? Kisergetitek a jatszon 2-3oran at? Vagy lecovekeltek vhol es nezitek?

Nekem megvaltas volt amikor vegre magukban is elvoltak es nem kellett a maszoka alatt haptakban allni. Erre most kezdodik ujra a legkisebbel🙈

2021. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
87%
A játszón kísérgetés időszaka lassan lejár, de igen, míg pici volt. Most 5 éves, barátokkal játszóterezik, de addig a barátai szüleivel beszélgetek. De sokszor bicajozunk, rollerezünk, futtatjuk a férjemet, vagy mi pl télen is szoktunk túrázni is pár órát. Virágot ültetünk, söpörjük a járdát, kavicsokat gyűjtünk, fotózunk, kóborlunk.
2021. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Én most a 9.hónapba léptem. Én leviszem a kislanyom minden nap,de ma kimaradt. Sajnos,így elaltatni is hehezebb volt. Volt olyan,hogy a múlt heti melegebb időben 3 órát voltam kint vele. Hazajönni nem akart. Kitépte magát a kezemből,szaladt,lehagyott,otthagyott. Nagy hassal alig bírom követni,ha rájön ez az ötperc. A végén meg kellett fogni,hazahozni. Nem egy leányálom.
2021. ápr. 7. 23:07
 27/35 anonim ***** válasza:
75%
24-es, nekünk tavak vannak a környèkünkön, megkerüljük/ vegigjàrjuk őket. Botokkal hirgaszik, csapkod a kisfiam. Àllatokat, növènyeket, termèszeti jelensegeket figyelünk meg. Jàtszòterezünk, ha van ismerős, akkor nincs a tarsasàgomra igènye, vagy beszelgetek, vagy ha ismeretlen gyerekkel jàtszik, akkor telefonozok. Ìgy elmegy 3-5 òra naponta.
2021. ápr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
88%
Jó időben lent élünk, reggeli,aztán ki,ebédre jövünk,alszik,utána vacsiig a játszón. Ehhez mondjuk kell egy szuper közösség,olyan hogy míg bevasarlok addig a gyerekekre vigyáznak,imádom. Született feleségeket aki látta,olyat képzeljen el. Nem akarok innen elköltözni és a gyerek sem. Pedig társasház.
2021. ápr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Merre laksz,utolsó hozzászóló? :)
2021. ápr. 8. 08:28
 30/35 anonim ***** válasza:
85%
Megyeszékhely,nagyváros,azon belül kertvárosi rész :)
2021. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!