Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik ismerős vagy rokongyere...

Melyik ismerős vagy rokongyereket nevelnéd fel ha muszály lenne?

Figyelt kérdés
Hány éves vagy,kinek a gyerekeit fogadnád örökbe? 30 vagyok,van egy fiam,barátnőm 4 éves kislányát most rögtön magamhoz venném,születésénél is bent voltam,bátyám fiához kötődünk nagyon,de ő már nagykorú lesz,kuzinom lányaihoz nem kötődöm annyira,de a nagyot(8 éves) szívesen nevelném,másik kuzin babáját(fiú) szintén nem szeretem,csunya is.párom nővérének ovis kislányait imádnám.
2021. máj. 2. 13:56
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Persze bárkit nevelnék ha én lennék az utolsó rokon :) ez csak arról szól ha választani kell
2021. máj. 2. 13:56
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Bocs hogy ezt mondom,de elég ízléstelen a kérdésed.Ahhoz, hogy bárki gyerekét neveljem ahhoz az adott személynek meg kellene halnia.Soha nem gondoltam még ilyenre.Keress valami jó pszichológust.
2021. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
42%

Senkiét.

Ha gyereket akarok, szülök én.

2021. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%
Senkiét
2021. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%
Én gondozónő vagyok nevelek ott elég gyereket, kb más gyerekét látni sem szeretném, van egy 2 évesem és ha jönne a tesó jó lenne, de mindenki nevelje a sajátját.
2021. máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

"másik kuzin babáját(fiú) szintén nem szeretem,csunya is.“

Hűha. Ez igen.

2021. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%

Unokahúgom nagyon szívesen felnevelném, mivel imádom, de remélem, sose lesz "muszáj", mert nem akarom, hogy meghaljon a tesóm 😕 Tényleg elég bugyuta kérdés.

Barátok gyerekét meg ritkán "kell", mivel többnyire van legalább egy élő rokonuk. Ha ilyen helyzetben lennék (ami elképzelhetetlen), bármelyiket vállalnám. Normális embereknél ez nem szépség szerint megy.

2021. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
Igazából mióta gyerekem van, azt mondom barmelyik barátom vagy rokonom gyereket felnevelnem. Nem hagynám őket intézetbe vagy neveloszulokhoz kerülni. Ránézek a fiamra, elképzelem, ha velünk történne valami és intézetbe kerülne, meghasad a szívem. Termeszetesen nem kerülne, mert az összes nagyszülő el és vannak testvéreim is és a férjemnek is, de csak elméletben is belegondolni... Márpedig ha a saját gyerekemmel kapcsolatban “elvárom” hogy a családom helyt alljon, akkor ez fordítva is így van és en is helyt állnék.
2021. máj. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
Bármelyik rokonunk gyerekét magunkhoz vennénk szeretettel, ha kell. Remélem soha nem kerül hasonló helyzetbe senki a családból.
2021. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
30%

Senkiét!

Az enyémet is nehezemre esik!

2021. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!