Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hassználtok/használtatok...

Hassználtok/használtatok borostyán nyakláncot? Meddig?

Figyelt kérdés

Most nem az érdekel, hogy hatásos vagy se, mert valakinek bevállt, valakinek nem.


Csak kíváncsi vagyok, kinek mi a tapasztalata.


Csak ŐSZINTÉN a szavazásnál!!!!Csak az szavazzon aki próbálta is!!!


2021. máj. 21. 08:06
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
89%

#14 az autós fejpánt az, amit az utós ülésben a gyerekre szoktak rakni, hogy ha elalszik útközben, ne lógjon a feje. A pánt a homlokom van, a két vége meg nyilván rögzítve. A gond csak az, hogy ha nagyot fékez az autó, a gyerek nyaka törhet...

Unatkozó anyukák varrogatnak és árulnak ilyeneket.

2021. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
74%
Ha az nem borostyán, akkor hogy jön ide? A kérdésed a borostyán nyakláncra vonatkozott.
2021. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Itt mindenki ennyire befeszült, vagy hosszú volt a hét?


Kérdezni is tilos itt? Feltettem egy nosmális kérdést, ha én lennék az egyedüli akkor rendben, hülye lehetnék...de tegnap is belefutottam egy angolnyelvű nőbe aki ezt reklámozta a youtube csatornáján, van vagy 3 gyereke neki és nekik is van...

2021. máj. 21. 12:55
 24/35 anonim ***** válasza:
89%

Fú basszus. A bébi komp és a kenguru is bizonyítottan káros és mégsem tiltják be. Illetve de van olyan ország. Aki gyártja, eladja azt rohadtul nem érdekli, hogy káros, veszélyes. Amíg van olyan hülye aki megveszi addig gyártani is fogják.

A barátnőd hülye. Ha "bevált" neki, max azért mert amúgy se lett volna gond. Ellenben faszán kockáztatta a gyerek éppségét. Az ilyen veszi meg a kompot, autós fejpántot, kengurut..... Stb.

4 évesre adhatsz. Igaz még ő is felakadhat vele, de talán nem annyira veszélyes. Ellenben haszna (pláne ekkora gyereknél) nincs. Csak azért mert csini meg menci, szintén nem aggatnám a gyerekre

2021. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
89%
Naná hogy reklámozza. Van aki egy kis pénzért az anyját is eladja. Ne legyél már naív 🤣💩
2021. máj. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz még egy tucat példát, hogy melyik instacelebnek meg a barinôjének van és aggatja a gyerekre, attól még semmivel nem lesz veszélytelenebb 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
2021. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezni lehet, de egyetérteni a kérdezővel nem kötelező.

Főleg ha olyat kérdezel, ami egyértelműen tükrözi, hogy nem vagy tájékozott a témában és akkor is csak a magadét szajkózod, ha erre felhívják a figyelmedet.

4 évesre sem adnék nyakláncot, legalábbis állandó használatra nem, max időnként felvehetne valamilyen gyereknek való egyszerű nyakláncot, ha akar.

2021. máj. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

#27


Mondjuk annál az illetőnél a 4 éves akarta is hordani, éjszaka is. Hordta is, nem lett semmi baja, most már 18-19 és még azóta is hordja. Mondjuk ő nem is magyar, de vizes sportot csinál, tehát ott tényleg menő. Ja és ő fiú.


Mondjuk Magyarország elég befeszült ebben a témában, nekem tetszett amúgy...mondjuk 1-3 évesre én se adnék, de 4.re ha neki tetszik és akarja, akkor miért ne főleg ha sörfőzik, vagy vitorlázik, és neki tetszik...


Mondjuk ezt se itt Mo, külföldön sokkal több gyereknek van valamilyen...


Téma lezárva, még a végén egy ártatlan kérdésből elátkoztok. 😄


Feltettem egy kérdést, mert volt aki azt mondta, hogy bevált, volt aki szerint nem, az ismerősömet majd megkérdezem.


Eldöntöttem nem lesz, 4 évesig biztos nem.

2021. máj. 21. 13:28
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Egy 4 évesre sem adnék semmiféle nyakláncot, mert igen balesetveszélyes. Ha valami beleakad, a gyerej simán megfullad. Elég, ha egy mászókán csúszik meg és valami a lánc alá kerül, a gyerek felakasztotta magát!

Ismerös gyereke járt úgy, hogy a kapucni akart fenn a mászóka felsö végén, amikor a gyerek véletlen lecsúszott onnan. Már fuldoklott, mire az anyja odaért és leszedte, de kórházba kerül pár napra!

2021. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Betiltatnám és ha valaki rádja azt meg felnyomnám gyermek veszélyeztetésért, mert az! Szart se használ, de megfulladhat tőle vagy, ha elszakad lenyelheti. Agyrém, hogy még mindig menőnek számít ez a szar. 🤦‍♀️
2021. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!