Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hassználtok/használtatok...

Hassználtok/használtatok borostyán nyakláncot? Meddig?

Figyelt kérdés

Most nem az érdekel, hogy hatásos vagy se, mert valakinek bevállt, valakinek nem.


Csak kíváncsi vagyok, kinek mi a tapasztalata.


Csak ŐSZINTÉN a szavazásnál!!!!Csak az szavazzon aki próbálta is!!!


2021. máj. 21. 08:06
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
90%
Istenem!!!Dehogy aggatnék ilyen hülyeségeket a babámra....4 gyerekünk van,van akit kevésbé és van akit jobban megviselt a fogzás!Mind túl vagyunk rajta!
2021. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
90%

“nem az érdekel, hogy hatásos vagy se, mert valakinek bevállt, valakinek nem”


Nem, senkinek nem vált be, mert egy potenciáliasan életveszélyes nyaklánc nem tud hatásos lenni!


Aki szerint meg igen, az belemagyarázza, pedig a nyaklánc nélkül is ugyanaz a forgatókönyv játszódott volna le, csak az ilyen ostobaságra fogékonyaknak muszáj valamivel megmagyarázni, hogy miért csinálnak baromságokat.


Én ezt egyenesen büntetném, az autós fejpánttal együtt, ami szintén életveszélyes...

2021. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
93%

Fiam kapott a nagymamától, első fotózáson rajta volt és ennyi.

Nem hittem benne

2021. máj. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
81%
Mi az az autós fejpánt? Erről még nem hallottam
2021. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Mondjuk lehet kamu, de más országokban van ahol bevált. Ha veszélyes lenne betiltották volna, nem a gyártó a hülye, ha a hülye szülő nem talált normális méretet, vagy kínait vett. Mondjuk lehet nem ilyen korban, de 4+-osként szerintem ha neki is tetszik akkor lehet. Ismerek olyat, aki 4 éves kórában kapott(igaz nem gyöngy hanem bőr zsinór és halhorog ami angolszás országokban divat. Úgy tudom még most is hordja azóta 14 éve folyamatosan, reggel és éjjel is.
2021. máj. 21. 12:02
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, több országban betiltották a borostyán nyakláncot, mert a hatékonyságát még egyetlen kutatás sem bizonyította, ellenben történtek balesetek.

Sok gyártó pedig igenis hülye, mert csak az érdekli, hogy a pénztárcája dagadjon, az nem, hogy a termékével embereket veszélyeztet.

2021. máj. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Ja és szerinted aki kínai utánzatot árul, az azt fogja mondani a szülőnek, hogy ezt ne vegye meg, mert bóvli, keressen egy rendeset?

Nyilván a saját termékét akarja eladni.

2021. máj. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
4+ osan kint van a foga, milyen fogzásról beszélsz akkor már? Divatból adnál rá nyakláncot?
2021. máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

#18


Ezért mondtam az nem borostyán, hanem rendes és szerintem tök menő. 4 évesen szerintem már lehet.


Amúgy az egyik ismerősöm a 0.5-1 évre is rárakta a borostyánt....tehát ő megtette, én meg kérdezek...

2021. máj. 21. 12:39
 20/35 anonim ***** válasza:
96%
Úgyis azt csinalsz amit akarsz szegény gyermekeddel legalább minket ne akassz ki ilyen hulyesegekkel
2021. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!