Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korukig hisznek a...

Hány éves korukig hisznek a gyerekek a jézuskában? A tieid meddig hitték, hogy jézuska hozza az ajándékot? Esetleg mikor kellene már elmondani az igazat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 22:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én 4-5 éves koromban tudtam meg hogy nem a jézuska hozza az ajándékot és elsős koromban mikor néhány oszt. társamnak mondtam hogy ők tudják-e a szülei hova dugják az ajándékot és szokták-e keresni nem értették miről beszélek.
2010. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%

Az én gyerekeim még hisznek benne. 7 és 9 évesek. Tavaly 2. osztályban a lányomnak már mondta az egyik barátnője, hogy nem létezik, de én azt mondtam neki, hogy aki hisz benne ahhoz eljön, aki nem ahhoz nem. Egyenlőre beérte ennyivel.

Szeretném, ha sokáig hinnének benne.

2010. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

Nalunk az Angyalka hozta az ajandekot,amig hittunk benne.Nem is hallottam,ilyen JEzuskas meserol.

EN 6 eves korom korul jottem ra,hogy kamu az egesz...a tesom meg 9 kb.:DSzegenykem ugykiakadt,sirt meg minden,hogy anyaek hazudtak neki,mert nekunk a csaladba nemszabad hazudni...en nem vettem nehezen az igazat,

2010. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%

5-6 között volt a fiam.

Mindenféle ajándékot vettem, amit csak találtam és ami érdekelheti.

Aztán a fiam elővett.

Papa ezt kaptam a Jézuskától, ezt a nagyitól, azt meg anyutól.

Hát Te mit vettél nekem?

Én meg csak tehetetlenül álltam, mert nekem már semmi sem maradt.

Pedig mindent én vettem...

2012. szept. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%
én emlékszem kiskoromban volt egy gyerek, aki azon volt kiakadva, hogy karácsonykor ajándékot kap a mamáktól, rokonoktól, ettől-attól, még a jézuskától is,csak éppen a saját szüleitől nem kap semmit! és hogy ez milyen már! itt bukott meg a dolog :D
2012. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jézus élt, ez nem hit kérdése, hanem történelem.

Mi egyébként vallásosak vagyunk, így tudtuk, hogy Jézus kicsoda, és hogy jelképesen hozza ő az ajándékot. Ezt gyerekként is értettük, mert normálisan el lett magyarázva. Ugyanígy Mikulás is, Szent Miklós történetével.

2012. okt. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!