Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valami trükkötök arra,...

Van valami trükkötök arra, hogy ne aludjon el az autóban?

Figyelt kérdés

Lányommal (16 hónapos) sokszor megyünk ide-oda autóval, ketten. Eddig tök jó volt, mert elvoltunk délelőtt, és pont alvásidőkor indultunk haza, szépen elaludt, majd kivettem a kocsiból, be az ágyba, és aludt két órát.

Sajnos ez most megváltozott (de amúgy is sokkal felületesebben alszik, éjjel is többször kel, és sír ha nem vagyok vele). Most ha végzünk vmivel, hazafele tuti elalszik, és rögtön fel is kel, amikor kiveszem a kocsiból (általában ez 10 perc autózás alatti alvást jelent), így borul az egész napunk. Most sikerült másfél órával a szokásos idő után elaltatni, mert elaludt a kocsiban oltás után.

Mivel ketten vagyunk az autóban, nem tudom szórakoztatni :D

Mit tennétek a helyemben? Kb mindegy mikor jövünk haza, mindig elalszik.


2021. jún. 30. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Fiammal is ez volt, nem tudtam mit csinálni....

Most 2 éves, már nem alszik el

2021. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Ezt unokahúgom babakocsival csinálta. Nálunk ez volt a megoldás: Ha azt akartuk, hogy aludjon, babakocsi. Ha nem akartuk, de babakocsizni kellett, tudomásul vettük, hogy aludni fog😂
2021. jún. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Cserélünk? Az én 15 hónaposom végigsírja az utat, nem lehet vele sehová menni.
2021. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

A nagyobbik lányommal ilyenkor céltalanul autóztam 1,5-2 órát. Imádtam.


Mondjuk ő idegen helyen sem aludt el soha, így pl. egy egész napos vendégség alatt is az autózás vált be.

2021. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nálunk is volt olyan, hogy ez miatt autóztunk még 1 órát vele, de mindig próbáltam mindent úgy szervezni, hogy ne essen bele az alvása az autózásba.
2021. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Most jobban jártunk egyébként, mert 1kor sikerült visszaaltatni, és most kel fel, már mocorog. De nem így szokott lenni, hanem egész nap azt a tíz percet alussza xd

Hát én nem akarok csak úgy autózni, úgy néz ki akkoe nincs megoldás, vagy alvás után megyünk xd

2021. jún. 30. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:
12 éves még most is alszik az autóban :D
2021. jún. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!