Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis/alsó tagozatos iskolás...

Ovis/alsó tagozatos iskolás korú gyerekedet elengedted kirándulni pedagógusokkal vagy nem? Van olyan szülő, aki nem engedte a gyerekét ilyen szervezett kirándulásra? Ha igen, mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Nem csak most a Covid idejére gondolok, hanem úgy általánosságban. Volt már olyan, óvodai vagy iskolai program, ahová valamilyen oknál fogva nem engedted a gyerekedet? Hova mentek volna, és mi volt az oka, hogy nem engedted menni? Milyen okok állhatnak fenn, ami miatt nem engeded el a gyereket kirándulni, vagy egyéb programra?

2021. júl. 29. 18:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Kirándulni másik városba. Vonaton és buszon is kellett utazni, nem tartottam elégségesnek a kísérők számát.
2021. júl. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
Mondjuk ezek a kirándulások kötelezők, úgyhogy érdekes, ha valaki nem engedi el a gyereket.
2021. júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Noha nincs gyerekem, de tuti, hogy minden programra el fogom engedni. Nekem volt, hogy nem engedtek el a szüleim ilyenekre, és nagyon-nagyon rossz érzés volt, hogy a többi gyerek jól érezte magát, én meg (ha iskolaidőben mentek) egész nap az iskolai ügyeleten vagy más évfolyam osztályának óráin voltam.
2021. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%

Èn nem szìvesen engednèm. Magantanulò a gyerekem, ìgy nincs meg a ,,veszèly" , hogy nèlkülem megy.

Gyerekkoromban sokat kirandultunk az iskolàval. Rengeteg gond volt, amik akkor nem buktak ki. Rendszeresen elvesztettek gyerekeket. Felügyelet nèlkül voltunk hagyva. Aki beteg volt nem küldtèk haza.

Akkor nem vettük èszre, hogy ez ìgy nem gond. Mi vab, ha a gyerekem sem szòlna, ès valami kàros törtènne vele?!

2021. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én simán elengedtem, normális, jó óvónők vannak nálunk, megbízom bennük. Voltak már kiscsoportban is év végén gyalogosan kirándulni, középsőben már buszos kirándulás is volt Pestre múzeumba meg csúszdaparkba. Nyilván az más lenne, ha lennének aggályaim az óvónőkkel kapcsolatban, de nálunk nincs szzel probléma.
2021. júl. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze mindenre elengedtem
2021. júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
2.! Nincs kötelező kirándulás.
2021. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Anyagi okok miatt nem engedtem el.
2021. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Most volt elsős, ez volt az első év, hogy egyáltalán szerveztek valamit... Az egész alsó tagozatot 140km-re vitték, a 29 fős elsős osztályból mindenki ment.
2021. júl. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Elengedném. Ezek "tanulmányi kirándulások", szóval még okosodik is valamennyit talán. Ezen kívül jól esik a gyereknek az ilyen élmény, fontos, hogy ne csak az intézményben legyen a társaival.
2021. júl. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!