Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis/alsó tagozatos iskolás...

Ovis/alsó tagozatos iskolás korú gyerekedet elengedted kirándulni pedagógusokkal vagy nem? Van olyan szülő, aki nem engedte a gyerekét ilyen szervezett kirándulásra? Ha igen, mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Nem csak most a Covid idejére gondolok, hanem úgy általánosságban. Volt már olyan, óvodai vagy iskolai program, ahová valamilyen oknál fogva nem engedted a gyerekedet? Hova mentek volna, és mi volt az oka, hogy nem engedted menni? Milyen okok állhatnak fenn, ami miatt nem engeded el a gyereket kirándulni, vagy egyéb programra?

2021. júl. 29. 18:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Minden gyerekem mehetett mindenhová iskolával és tanárokkal,az 1 napos kirándulásról kezdve az erdei iskolás több napos kirándulásig

Óvodás korban az 1 napos kirándulásokra mehetek.

Mindig élvezték.

2021. júl. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt még olyan, hogy ne engedtem volna el, 14 éves a nagy, mindig ment minden kirándulásra.

A kicsi ovis, most lesz nagycsoportos, nekik még nem volt soha semmilyen kirándulás :(

2021. júl. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Oviban voltak kételyeim, pláne, hogy a fiam elég nehezen kezelhető volt. De ott úgy oldották meg, hogy ment az összes felnőtt az oviban, szülői munkaközösség, konyhás néni, mindenki, így egy felnőttre 3 gyerek jutott, és nagyon figyeltek rájuk.

Suliban tavaly akarták őket vinni 7.-ben valami külföldi kirándulásra, valami pályázattal. Arra azt mondtam, hogy nem szeretném. Adhd-s a lányom, mindig mindenét elhagyja, elég szétszórt. Igaz, hogy családi kiránduláson még nem veszett el, de a suliban egyszer otthagyták az uszodában. Erre az ötletre teljesen kiborult a lányom, hogy milyen gonoszak vagyunk, hogy nem engedjük el, végül mondtam, hogy ám legyen. De közbejött a covid, szóval nem mentek, úgy néz ki hogy szeptemberben pótolják, úgyhogy elég para. Amúgy 6 felnőtt megy a 40 gyerekkel (2 osztály). Egyébként erre a programra több szülő nemet mondott.

2021. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az én fiam figyelemzavaros még is elengedtem az angliai kirándulásra 9.osztályban.
2021. júl. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Biztos örültek a többiek, hogy nem tudtak nyugodtan kirándulni xd
2021. júl. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
15-ös van némi fogalmad arról, hogy mi a figyelemzavar? Mégis miért zavarná a többieket az, hogy egy gyerek nem tud figyelni?
2021. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
33%
Nekem most lesz a fiam ovis, megmomdom oszinten nem fogom elengedni, maximum ha en is mehetek,maskulonben nem. Szeret elszaladgalni es nagyon akaratos, kivancsi kisfiu, ra ket ember kellene kulon....
2021. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!