Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engeded a gyerekedet TV-híradó...

Engeded a gyerekedet TV-híradót nézni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, ki mennyire engedi a gyerekét TV-híradót nézni, vagy híreket olvasni? Olvastam itt régebben kérdés alatt, hogy csak valaki csak rajzfilmet/mesefilmet enged a gyerekének. Én emlékszem, hogy kisgyerek koromban is néztem a híreket. Kinek nézi pl. esti híradót a gyereke? Aki nem engedi mi az oka/érve?

2021. aug. 2. 10:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

És te ezt a programot minden este lenyomod? Illetve van arra szükség, hogy minden este filmet nézzek?

Nekem belefér, mert nem kell minden este filmet néznem. Van, amikor olvasok, a beszélgetés sem olyan, hogy kötelezően este fél kilenckor beszélgetés van.

Hajat mosni simán lehet napközben. Azért egy 7 éves mellett nehogy ne tudd megoldani. Amit felsoroltál, annak a 90%-át még lehet oldani a gyerek mellett is, nem igényel egyedüllétet.

Közösségi oldalra is ránézel a telefonon, a gyerek nem is látja. Inkább, minthogy kiküldjem, hogy most nem jöhetsz be, mert anya felnőtt filmet néz. Jól hangzik, amikor ezt minden hátsó gondolat nélkül így előadja az iskolában.

2021. aug. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
16%

Viccelsz? Reggel kelünk, reggeli, öltözés, indulás programra, este jövünk. És pl egy teljes test szőrtelenítés, alapból egy óra hajmosás 2x+balzsammal meg mégtöbb. Ezeket váltogatva is sok.. Pedikűr egy óra, lereszelem a bőrkeményedést, lemosom az előző lakkot, formára vágok, rákenem az új lakkot..


Ezek hosszú programok, ha gyerekkel vagyok igyekszem nem zombulni közösségi médiába meg másokkal csetelgetni programon. Amúgy nem, pont azért írtam, hogy így lehetetlen este filmezni, mert azt alvásidő nekem is kell, előtte meg rendben kell tartani magam, és nekem még párom sincs, nem is szexelek meg beszélek vele, hogy még több dolgom legyen... Én napközben nézek filmet/sorozatot, amikor kiküldöm a gyereket. Azt is csak ritkán, ha itthon vagyunk kb egy óra, amíg minecraftozik nézek neten sorozatot. Ezért nem értem, hogy pl te akkor csinálod meg ezt a sok privát dolgot+szex és kettesben beszélgetés, amikor napközben ébren van a gyereked? Hogy este alvásnál tudj filmezni?

2021. aug. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
22-es neked mi ez berögzült szexelni kell este dolog? :D Már nem azért, én igazán szőrös vagyok, de a zuhany alatt borotvával lekapni a hónaljam 2x10 mp, a zuhanyzás 5 perc, max. 10. Intim borotválás heti 1x 10 perc, a két lábamat leepilálni heti 1x fél óra. Előadod, hogy nincs időd ilyenekre, mint esti filmnézés, pedig szemmel láthatóan te gyártod magadnak a programokat (az én szemléletemnek fölöslegesen). Mindenki maga tudja, persze, ha neked így jó.
2021. aug. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Én minden második nap borotválom a lábam, hogy ne legyen szőrös, mert gyantától, epilátortól csúnyán kipettyesedik. Borotválom a karom, hónaljam, intim részt is. Minden második nap, így sosem gyullad be szőrtüsző és mindig sima vagyok. Én gyártom? Pedikűr, manikűr, semmi extra, heti egyszer 1-2 óra, mikor már lekopott, lenőtt a körmöm, még csak nem is mű vagy ilyesmi..


Nem kell, de gondolom azért heti 2-3 este azért megvan, nálunk is ennyi volt, nyilván nem a gyerek ébrenléti idejében. Akkoriban semmit nem tudtam nézni.


Aztán mit írtam még várj, ja igen, visszaírok este barátoknak, ismerősöknek, átpörgetem a facet, instát. 3 híroldalt, pár cikket elolvasok. Nem hiszem, hogy ezek ne lennének másoknak rutin dolgok. Ahogy a háromnaponta hajmosás sem extra. Exemmel is este tudtuk megbeszélni azokat a dolgokat, amiket gyerek előtt nem lehet. Kollégák dolgait, munkahely, anyagiak, feladatok, házimunka, gyerek dolgai, kapcsolati dolgok, meg összebújtunk.


És ezek után jön a filmezés, mint bambulós kikapcsolódás, amire este sosincs idő, mert az ember 10kor már aludna, a gyerek jóesetben 8kor alszik, 2 óra alatt ezekkel nem lehet végezni akkor sem, ha nem egy napra esnek, hanem mondjuk csak kettő esik egy napra.

2021. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Ne szívass már. Hajmosás 5 perc. Még ha teszel rá két balzsamot, akkor még 10 perc. Mit mosol rajta 1 óráig? Borotválás megint 10 percnél nem több.

Ha heti egyszer 1 óra a manikűr, akkor megint csak túlzás, hogy minden este csinálod.

Telefon előtt nem bambulsz, amikor ott a gyerek, de kiküldöd, amíg sorozatot nézel? Mi ebben a logika? Amíg átfutok néhány dolgot a neten, simán tudok a gyerekkel beszélgetni.

Egyébként meg nem kell minden nap 10 órán át programoztatni a gyereket. 1-2-szer egy héten hazamentek 4-kor, és lesz mindenre idő. Ez csak időbeosztás kérdése. Ahogy a gyerek kimegy, amíg te sorozatozol, azt is megértené, hogy hajat mosol.

És továbbra sem kell minden este filmezni. Egyik este hajat mosol, másik este szőrtelenítesz, harmadik este manikűrözöl, negyedik este meg filmet nézel. És még mindig maradt 3 este.

Ha egész nap programozol, este meg magadat festegeted, mikor marad időd pl dolgozni vagy házimunkára?

2021. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

16


Amit kèrdeznek sem hinném el lassan,ami ott elhangzik.


Olvasom a világhálón a híreket....


Amúgy ami nem nekik való bármi, azt nem nèzem,vagy alvásidő utàn nézem..szexelni sem szexelek, amikor ébren vannak

2021. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én megengedem, nekem is meg volt, én csak a baleseti híreket nem nézem
2023. ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
50%
A tv-t már 20 éve se volt érdemes nézni, furcsállom, hogy valakit még leköt.
2023. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!