Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Férjetek le szokta vinni a...

Férjetek le szokta vinni a gyermeket játszótérre?

Figyelt kérdés

Az én férjem nem viszi le, macera neki. Sétálni elviszi, meg amúgy mindenben kiveszi a részét ( pelenka, takarítás, fürdetés...).

Szóval mindenben oda teszi magát, de a játszóterezést utálja, egyszer vitte le eddig. 16 hónapos a gyerek.



2021. aug. 2. 18:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Sehová nem megy velük egyedül. Itthon elvan a gyerekekkel, de az utcára nem megy ki velük, ha én nem vagyok ott.
2021. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen de csak ha kevesen vannak mert nem szeretne pajtizni velük.
2021. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Életében talán 5x volt játszótéren, ebből 4x nyaraláson együtt mindenki. Szívből gyűlöli az egészet. :) Ráhagyom, bárhová máshová szívesen elviszi őket.
2021. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
2 eve meg nem ertettem volna mi baja a ferjednek. 3 lesz a kislanyom sokaig szerettem a jatszoteret itt lattam egyedul felnotteket. De amiota dolgozom egyre jobban utalom. a neveletlen gyerekeket h en vagyok a mumus ha megbuntetem a lanyom mert hozzam vagott egy jatekot. Es a legrosszabb benne a tobbi gyerek akit nem ismersz es odajon hozzád h szorakoztasd anyuka meg a padon teleonfozik. Esku a kovetkezonel szolni fogok mar h emelje fel a segget!
2021. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, nő vagyok és anya. Imádom a gyerekeimet, tűzbe mennék értük.

Mégis utálom a játszóteret és ha tehetem, elkerüljük.

2021. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szokta vinni.
2021. aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de hintáznak főként. 10 hónapos. Hordozóba viszik, én babakocsiba szoktam.
2021. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
az én édesanyám férje levitt! :-) 17F
2021. aug. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!