Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondolsz arról, ha egy...

Mit gondolsz arról, ha egy kisgyerekes anyuka így mutatkozik mások előtt? Többi lent

Figyelt kérdés

Már tavaly is, de főleg idén nyáron szerintem a tangás bikini elég nagy divat lett, ezen belül pedig úgy látom, hogy főleg a fiatal, kisgyerekes anyukák körében népszerű a strandokon, elég gyakran viselnek feneket nem takaró bugyikat.

(Kisgyerekes) anyukaként hogyan viszonyulsz ehhez? Elfogadhatónak tartod, ha valaki gyerek mellett ilyet hord? Te felvennél tangát strandoláskor, és miért, vagy miért nem?

Vagy mi lehet szerintetek az oka annak, hogy (legalábbis szerintem) kisgyerekkel rendelkező anyukák előszeretettel hordanak ilyesmit?



2021. aug. 26. 21:09
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem, hogy gyerek mellett miért ne lehetne ilyeneket hordani. Vagy viseljek buvárruhát,mert anyuka vagyok? Simán felvennék én is ilyet ha nem lenne zsíros a seggem
2021. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
54%
En sokat lattam Balatonon. Ha valakinek jo a feneke nyugodtan hordja, gyerektol fuggetlenul. Nalam a gond akkor van, ha olyan teszi ki a s.gget, akinek nem kene. No vagyok, de egy formas tangas fenek nem zavar, egy lottyedt mar nagyon.
2021. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
55%
Strandra nem venném fel de itthon simán felvettem, mert sokat tettem azért, hogy jó (jobb) fenekem legyen és egyébként is, hogy szép barna legyek mindenhol.
2021. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
68%
#7 a szambol vette ki a szot.
2021. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem gáz és izléstelen csupasz pi...ával szaladgálni.Én nem járok strandra mert utálom azt a sok undoríto embert.
2021. aug. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
87%
Mindenki olyat vegyen fel amibem jól érzi magát gyerektől függetlenül,persze önkritikája legyen azért
2021. aug. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
9%

Nem.

Így ez is úgy öltöznek már a 10-12 évesek is mint egy útszéli. Segge, hasa, melle kint. Sportos testem van, de soha nem szerettem közszemlére tenni. Mindíg 1 részes lehetőleg szoknyás fürdőruhában vagyok.

2021. aug. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne vehetne fel egy anya is tangás fürdőruhát ,főleg ha még jól is néz ki. Ez csak még mindig Magyarországon szokás ,hogy egy Anya az már ne mutogassa magát stb.. ugyan olyan nő marad!!!
2021. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
98%
#18 mert többségében csak azok szerint gáz, aki irigy. Mert nem vetted észre, hogy azokat az anyákat is megszólják, akik csinosabban mennek a játszóra vagy boltba vagy csak úgy akárhova? A saját elégedetlensége süt ilyenkor róla.
2021. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hordok ilyet mert nem érezném magam komfortosan benne, de hogy ehhez mi köze a családi jogállsomhoz, azt már nem tudom :) Tőlem hordhatja valaki akkor is, ha nincs jó feneke, ha nem tetszik, elfordulok. A nagy hasot kidobó férfiakon sem kéri senki számon, hogy miért nem vesznek már fel valamit felülre is, pedig az is tud visszataszító látvány lenni.
2021. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!