Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondolsz arról, ha egy...

Mit gondolsz arról, ha egy kisgyerekes anyuka így mutatkozik mások előtt? Többi lent

Figyelt kérdés

Már tavaly is, de főleg idén nyáron szerintem a tangás bikini elég nagy divat lett, ezen belül pedig úgy látom, hogy főleg a fiatal, kisgyerekes anyukák körében népszerű a strandokon, elég gyakran viselnek feneket nem takaró bugyikat.

(Kisgyerekes) anyukaként hogyan viszonyulsz ehhez? Elfogadhatónak tartod, ha valaki gyerek mellett ilyet hord? Te felvennél tangát strandoláskor, és miért, vagy miért nem?

Vagy mi lehet szerintetek az oka annak, hogy (legalábbis szerintem) kisgyerekkel rendelkező anyukák előszeretettel hordanak ilyesmit?



2021. aug. 26. 21:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
83%
Semmit nem gondolok, mert semmi közöm hozzá, ki mit vesz fel. Ellenben az ilyen ostoba kérdés felbasz.
2021. aug. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
77%
Én se láttam ilyet senkin, gyerekkoromban volt ez divat tudtommal. De teljesen mindegy, hordjon olyat mindenki, amilyet szeret. Én nem venném fel, mert egyáltalán nem szeretem a tangát, nem bírom elviselni, és nem is túl egészséges viselet, én meg amúgy is könnyen elkapok minden ilyesmi fertőzést, nem kell nekem plusz egy rizikofaktor.
2021. aug. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
0%
Én láttam egy kisgyerekes,terhes nőt tangás bikiniben. Kisgyerek mellett még haggyán, de azért terhesen...
2021. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Én sem láttam tangás strandolót. Őszintén, nem is nagyon nézegetem, ki miben van. Szerintem mindegy, hogy gyerekkel vagy anélkül van, ha tangás bikinit akar felvenni, szíve joga. Attól még, hogy valaki gyereket szül, nem szűnik meg nőnek lenni, nem kötelező putrisan és full konzervatívan öltözni. Ez nem minősíti.
2021. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
55%

Hmm… én csak 4 hónapja szültem, de egy gramm sincs rajtam pluszban. Ugyanolyan maradt az alakom, mint azelőtt volt. Régen mindig tangás bikinit hordtam, szerintem biztosan lesz még olyan alkalom, hogy azt fogom felvenni, függetlenül attól, hogy ott van-e a gyerekem vagy nincs 🤔 Jelenleg a legnagyobb strandolásom az a babausziban van, oda most sima bugyisat hordok. De amúgy én is azt vallom, ha valakinek jó a segge, mutogassa nyugodtan😅 nekem mindegy, hogy van-e gyereke vagy nincs, szerintem ne ez alapján válasszon valaki fürdőruhát.

😊 22 éves anyuka

2021. szept. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
67%
Láttam már nem egyszer 100 kg feletti hölgyet, gusztustalan forró nadrágban. Ez jobban zavar mint egy anyuka tangás bikiniben.
2022. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
14%
Teljesen mindegy, hogy van-e valakinek gyereke vagy sem, jóízlésű ember alaktól függetlenül (!!) nem vesz fel tangát strandra. 90-es években volt divat a tanga, de már akkor is csak a közönséges prolilányok viselték. Amúgy nekem tök mindegy, ki mit vesz fel, csak megállapítom magamban, hogy nem öltözködni.
2022. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
*tud
2022. aug. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem izgatna, miért ne viselhetne valaki ilyet attól, hogy kisgyereke van, ha megvan hozzá az alkata a szülés után is. Lehet, hogy még a gyerek előtt is ilyet szeretett hordani, lehet, hogy büszke rá, hogy szülés után is jól néz ki stb. Ha a férjüket/párjukat sem zavarja, akkor rendben van.


Én személy szerint nem viselnék ilyet, de ez azért van, mert alapból utálom a tangát.

2022. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy a ruhák 80%-ának hanyagolásával senkinek semmi baja (utcai ruha -> bikini, ami kb annyit takar, mint az alsónemű), de pár centi anyag nem létén már ki vannak akadva...
2022. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!