Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet belőle probléma ha a...

Lehet belőle probléma ha a 2,5 éves gyerek sokszor látja meztelenen az anyukáját?

Figyelt kérdés

Együtt szoktunk fürdeni és ha valamiért együtt alszunk (nehezzen alszik el, beteg stb) akkor nincs rajtam ruha. (csak meztelenül tudok aludni)

Lassan már próbálom leszoktatni az együtt alvásokról...

A fürdés is talán egy 3-4 éves koráig mehet így.

2,5 évesen még nem nagy hozzá?


2021. szept. 15. 00:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
44%
Az együtt fürdés nálam még belefér, de a meztelenül együttalvás nem. Viszont fogalmam sincs, hogy valamelyik árt-e a gyereknek, mondjuk ha tippelnem kéne, akkor szerintem nem árt.
2021. szept. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Én mindkettőről pár év múlva le akarnám szoktatni. Együtt fürödni szeret, ha meg nem tud aludni, akkor sokkal jobb csak felkapni és magam mellé rakni az ágyban, minthogy átfutkározzak hozzá. De remélem ez változni fog.


1-2 válaszoló aki azt írta, hogy nem normális a meztelenkedés (most nem a gyerek előtt), az miért?

2021. szept. 15. 10:21
 13/25 anonim ***** válasza:
42%
Azért, mert a meztelenség intim dolog, a meztelen test kb az esetek 99,9%-ban szexualitást sugall.
2021. szept. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem betegen neveled. Szörnyű élete lesz. Apuka hol van a sztoriból? Vele meztelenkedj!
2021. szept. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Hát rossz nektek ha a meztelen testről rögtön a kuffantás jut eszetekbe.

Van apuka is.

2021. szept. 15. 12:18
 16/25 anonim ***** válasza:
68%

Értem. Tehát ha a gyereked elé oda áll a szomszéd fickó egy szál faxban akkor neked egészen biztosan nem az jut eszedbe, hogy pedofil, ugye? Vagy akkor érdekes módon mégiscsak a "kuffantas" jutna eszedbe?

Apuka is meztelenül alszik? A gyerek is?

2021. szept. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Oké. Nem érted. Van különbség az között, hogy egy idegen odaáll egy szál akármiben, vagy a saját családját látja fürdés közben. Amúgy ha együtt alszunk be vagyok takarózva.


Pláne, hogy arra kérdeztem rá, hogy az egyedül meztelenkedés miért bűn?


Képzeld, a gyerek nem alszik meztelenül. Nem akarom, hogy megfázzon. Más egy pici gyerek és egy 30 körüli felnőtt nő. Nyáron sem alszik meztelenül, mert pelisos. Én már megszoktam a pucéran alvást. Tudod hányan alszanak meztelenül?:D rengetegen.

2021. szept. 15. 13:16
 18/25 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván rengetegen alszanak meztelenül, de kétlem hogy sokan aludnának a 2,5 éves gyerekükkel meztelenül. Mondjuk azt nem ertem, ha szerinted -tök normális, amit csinálsz, miért is a kérdés?
2021. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
58%

Mindenki egyöntetüen leírja, hogy ez gáz...

Meg a gyerek elött mászkálas is, nem hogy a vele fürdés, alvás...

Ha nem tudod ezt elfogadni, minek írsz ki kérdést?!


Igen, lehet akár problémája ebből, nem most, hanem késöbb.


28 vagyok. Anyám ugyan ez a kategória (volt) mint te. Meztelen alvás, nyitott ajtóval fürdés (nem, fürdeni nem fürödtem vele, és nem is aludtunk együtt). Én lány létemre már akkor zavarban voltam ez miatt, kristály tisztán emlékszem, 3 éves sem voltam. (3 évesen halt meg apukám, ezek meg az elötti emlékek). Mondjuk utana is csinálta, csak akkor már én is mádhogy álltam hozzá.


Most ott vagyok, a férjem elött szégyellem a testem kb, zárt ajtónál fürdök egyedül, a 2és fél évesem pedig még csak fehérnemü nélkül sem látott sosem (a szoptatást és a szülést leszámítva).

Ferjem nem ilyen szégyenlős, ő neha van, hogy nyitott ajtónál fürdik, na én akkor vagy nem megyek arra, vagy nem nézek be.

Imadom a testét, felreértes ne essen, de a mai napig anyám villan be, ahogy ő is ezt tette.


Van rajtad takaró alvásnál?! Rajta is volt. Aztán mégis álmaban lejött róla, én meg láttam mindenét....

Na ekkor fogadtam meg, hogy ha lesz gyerekem, én nem.ilyen anya leszek.


Gyerek elött volt, hogy meztelenül aludtunk férjemmel, főleg egy jó szex után... de mióta megvan a gyerek, a minimum egy póló, rövidnaci...


De ez én vagyok, az én véleményem.

2021. szept. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
47%

Talan azert a "kuffantas" jut eszunkbe,mert az emberek 90% az elott a szemely elott vetkozik le akivel lefekszik..vagyis "kuffant"

Meg persze vannak ezek a fura hippi nudista feministak akik szerint "a meztelenseg nem szexualis" de ha a 4es6oson valaki kolbit villant nekik rogton telekiabaljak az internetet hogy minden ferfit a dunaba kene loni

2021. szept. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!