Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennél a gyerekednek műbőr...

Vennél a gyerekednek műbőr csizmát?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, prémes, magas szárú, normális színe van, nem fekete. Nem találtam neki hasonlót bőrben 15 ezer alatt, szóval megvenném ezt, csak hát műbőr. Vagy 10 éve nem volt a lábamon, gyerekre sem adok szívesen de mindenhol jártam már neten és az életben is.


Akinek van műbőr, vagy vesz a gyereknek, annak milyen télen? Fázik a lába? Belebüdösödik? Töri?


2021. okt. 16. 16:54
1 2 3 4
 11/34 Andi80018 ***** válasza:
100%

Ha lányom lenne, megvenném. Gondolom nem áll órákat kint télen sem, míg bemegy a suliba, meg haza, egy-két helyre, nem fagy le a lába. E mellé vennék egy vastag túrabakancsot, vagy hótaposót. Akkor lesz egy csinibb, és egy melegebb, amiben többet kint tud lenni.

Ha pamut zoknit, harisnyát adsz rá, nem fog bebüdösödni sem.

2021. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
De, áll órákat télen, azért szeretnék magasabb szárú szőröset, különben nem érdekelne.. Jelenleg napi 2,5 órát utazik suliba, kint van szünetben az udvaron, illetve vásárolni vagy moziba vagy játszóba, barátokhoz is 1 óra az út otthonról legalább.
2021. okt. 16. 19:22
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Dechatlonban vannak elég jól kinéző bakancsok. És azok melegek is. Fontold meg. Szerintem amúgy is a bakancsok általában többet érnek, ha meleget szeretnél, ami kényelmes is, mint a divatcsizmák. Ettől persze megveheted neki ezt is, ha ez tetszik neki, de amikor az a fontos, hogy meleg legyen, akkor valószínű jobban jártok egy bakanccsal.
2021. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Néztem, a hótaposója decathlonos még tavalyról, de ezek alig takarnak a lábából. Most direkt ránéztem újra, nincs olyan, ami a térdéig felér. A télikabátja direkt hosszú, majdnem a térdéig ér, magas szárú csizmával jól védve van a lába, eddig minden évben sikerült találnom ilyet, csak most nem megy. Humanic, aboutyou, sebastiano, ecipo, borgo, krokodilkorzó, fastfashion boltok, ccc, deichmann, fashiondays, next, emag, még a marketplacet is végignéztem, használtan is megvenném.. tényleg mindent, vagy fekete van, vagy semmilyen az ő méretében.


Magas szárú, bélelt, bőr csizma 15 alatt lehetetlen 31esben.

2021. okt. 16. 19:41
 15/34 anonim ***** válasza:
41%
Siha nem adtam rá műbőrt. Cipőn nem spórolok. Bizony a téli csizmái/bakancsai 30-40ezer között voltak mindig.
2021. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
46%
Két és fél óra a suli??
2021. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
kb másfél óra oda és ennyi vissza
2021. okt. 16. 21:24
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Lemegy az orra, ki se lehet bokszolni. Márpedig a gyerekeknél valószínűleg le fog menni, ha használja is. Aztán meg rögtön lestrapált. Bőrön legalább lehet segíteni, de műbőrön nem.
2021. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 Andi80018 ***** válasza:

Értem, szóval sokat van kint. Akkor viszont, ha félsz, hogy fázni fog, akkor is jó lehet ez, egy vastagabb zoknival. Ha fázik, akkor érdemesebb egy funkcionális bakancsot venni, ami szigetel. Ez tény, hogy drágább.

Egyébként, én sokat vásárlok a Marketplacen, egyéb adás-vételi oldalakon, olyan dolgokat a gyereknek, amik átnőttek, vagy újszerű állapotban vannak. Érdemes szerintem nézelődni, olcsóbbak.

Újonnan, olyan csizma, ami tényleg szigetel, az zsebbe nyúlós.

2021. okt. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy néztem. 31es a lába, egyszerűen nincs magas szárú bélelt bőr holmi a méretében. Nem 2 napja nézem vagy 3 hete legalább. A bakancs is jó lenne, amennyiben térdig ér, mert a nadrág önmagában nem melegít télen harisnyával sem.


"még a marketplacet is végignéztem, használtan is megvenném"


Bkvzunk és sétálunk Budapest egyik végéből a másikba, jó sok idő

2021. okt. 17. 05:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!