Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennél a gyerekednek műbőr...

Vennél a gyerekednek műbőr csizmát?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, prémes, magas szárú, normális színe van, nem fekete. Nem találtam neki hasonlót bőrben 15 ezer alatt, szóval megvenném ezt, csak hát műbőr. Vagy 10 éve nem volt a lábamon, gyerekre sem adok szívesen de mindenhol jártam már neten és az életben is.


Akinek van műbőr, vagy vesz a gyereknek, annak milyen télen? Fázik a lába? Belebüdösödik? Töri?


2021. okt. 16. 16:54
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Mert muszáj, nem jókedvemből.


Hogy érted, hogy a harisnyától volt piros? Nem piros harisnya volt rajta.


Hideg volt, piros és viszketett neki, nem az egész, hanem csak ahol szembe fújt a hideg szél, a térde felett és a lábszárán, ahogy kezdett felmelegedni elmúlt. Direkt rákerestem, van ilyen, az anyukának igaza volt(Ebben nem kételkedem).

2021. okt. 17. 13:07
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha a másfél óra utat mínuszokban való gyaloglással töltené, akkor oké, hogy ennyire pörögsz a témán. De jó eséllyel nem így van.
2021. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
31 talán orvoshoz vidd a gyereked ne random okos anyukára hallgass. Azt én neked látatlanban megmondom, ha nem volt tél és fagy sem, plusz a gyereken volt ruha akkor az nem fagyási sérülés volt. Lehetett allergia és sokminden más is. Van aki érzékeny a hidegre ez is tény.
2021. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ertem, hogy a harisnya irritálja a bőrét.
2021. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!