Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Naiv elképzelés három gyerekke...

Naiv elképzelés három gyerekkel egyedül étterembe menni?

Figyelt kérdés

3 éves ikerlányok, 4 éves kisfiú.


Nálam lesznek a hétvégén, terveztem programokat, de napközben egyszerűbb lenne enni a belvárosban, mint hazajönni főzőcskézni.

Az anyukájuk htb, mellé van egy állandó hölgy, aki velük van minden nap a születésük óta, így nagyon ritkán mennek étterembe, mert valaki otthon mindig ráér főzni.


Vagy ne erőltessem ezt a leülős, a la carte rendelést?


2021. nov. 12. 12:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
99%
Én ezt nem merném megkockáztatni még 2 felnőttel se.Lehet,hogy semmi gond nem lenne,de az is lehet,hogy 3-an 3 felé szaladnának mire kihozzák a kaját.
2021. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Instant idegösszeomlás ez a terv 😅
2021. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Még több felnőttel sem jutna eszembe
2021. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Hát ne. Se a gyerekek, se az éttermi személyzet, se a vendégek, se te nem élvezned. Max McDonalds, azt el is vihetitek.
2021. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon naiv. 🙂
2021. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Rendelj inkább otthonra.
2021. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

hat szerintem ez gyerekfuggo, mert van aki ilyen kicsi korban is elul 2 orat egyhelyben, de szerintem ez a ritkabb. Szerintem max olyan helyre, ahol nem kell varni, es van jatszorész. De inkabb egyetek otthon.

Lehet rendelni, vagy elore elkesziteni a kaját /bár azt talán már nem lesz ido/.

2021. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!



A tipikus gyorséttermeket én annyira nem szeretem (Meki, KFC és társaik). Kézműves hambugerezőnél pedig ugyanannyi a várakozás, mint egy étteremben, szóval azzal sem lennék előrébb. De akkor ezt a vonalat nem erőltetem, mert bármennyire jól neveltek és édesek, egy hiszti nem hiányzik sehol. Ráadásul hétvége is lesz, így nem tudom, hogy mennyit kéne délben várnunk, hogy ebédet kapjunk...


Lehet akkor délig próbálom velük kihúzni itthon, hogy tudjunk ebédelni és utána programozunk, vagy kihúzzuk a napot nasikkal, olyasmikkel, amiket bárhol tudnak enni és vacsorára rendelünk haza főtt ételt.

2021. nov. 12. 13:38
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
A három gyerekből már egy se alszik délután??
2021. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem, mert akkor képtelenség őket este emberi időben lefektetni.
2021. nov. 12. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!