Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Naiv elképzelés három gyerekke...

Naiv elképzelés három gyerekkel egyedül étterembe menni?

Figyelt kérdés

3 éves ikerlányok, 4 éves kisfiú.


Nálam lesznek a hétvégén, terveztem programokat, de napközben egyszerűbb lenne enni a belvárosban, mint hazajönni főzőcskézni.

Az anyukájuk htb, mellé van egy állandó hölgy, aki velük van minden nap a születésük óta, így nagyon ritkán mennek étterembe, mert valaki otthon mindig ráér főzni.


Vagy ne erőltessem ezt a leülős, a la carte rendelést?


2021. nov. 12. 12:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon bátor vagy, én a játszótérre se mernék kivinni három kisgyereket, aki nem a sajátod, elszalad, autó elé ugrik, hisztizik, étterembe 100%, hogy nem vinném őket.
2021. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Rokon gyerekek, babakorukban napi szinten velük voltam órákat (egyetemista voltam jóval több szabadidővel és az egyetemem mellett laktak szinte). Megedződtem már velük kapcsolatban, nyáron egyedül lenyomtam velük a Budapest-Makarska távot kocsival, nálunk aludtak itt először stb.

Nem mondom, hogy sosincs hiszti, sírás, vagy kiabálás, de ez egy gyereknél is ugyanúgy előfordul. Az agyam meg átkapcsol őrző-védő funkcióba, ha velük vagyok és még lesz van 4 szemem és 6 kezem.

2021. nov. 12. 13:59
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Ha sietnek 30 perc alatt van kint a rendelt kaja. Annyi idő alatt 3 ilyen idős gyerek lebontja a házat.
2021. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
36%

Mi a különbség a szülő és az ideiglenes gyerekfelvigyázó (rokon) között?

A szülő tisztában van a gyerekei "képességeivel" és van benne elég félsz és felelősség ahhoz, hogy ilyet ne csináljon.

Míg az ideiglenes a saját képességeit képzeli mindenek felett.

:D

Miért van, hogy ez mindig így van?

2021. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Vigyetek valami pékárut vagy szendvicset, aztán ha hazaértek, esztek rendes kaját.
2021. nov. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Mondjuk ha mindenáron "a saját képességeimet képzelném mindenek felettinek", akkor valószínűleg a kérdés sem született volna meg... :)

Ezt a kommentet kár volt idebüfögni.

2021. nov. 12. 16:20
 17/18 anonim ***** válasza:
10%

Mi a különbség a szülő és az ideiglenes gyerekfelvigyázó (rokon) között?


A szülő sokszor nincs tisztában a gyerekei "képességeivel" és van benne elég naivitas meg felelőtlenség az egoista "akkor is elviszem a gyerekem" gondolkodás mellett ahhoz, hogy ilyet ne csináljon.


Míg az ideiglenes a saját képességeit mérlegeli mindenek felett.


:D


Miért van, hogy ez majdnem mindig így van?

2021. nov. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 babyboom567 ***** válasza:
100%
nem naív elképzelés,hanem konkrétan lehetetlen szerintem(számomra kb sci-fi kategória),főleg úgy hogy a gyerekek is több felnőtthöz vannak szokva.
2021. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!